Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pistabaaa

    aktív tag

    Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen jó véleménnyel a telóról, mégha nekem is (bár ahogy látom itt nem keveseknek) kicsit rátesznek a szép emlékek. :U

    bwoay: J5-öst bár nem fogtam még kézben, de így kép alapján a J6 kicsit jobban bejön. Az igazi exkluzív teló volt, a J70-el sincs gond, de ha még a hátlapot is metálszürkére festik, akkor ez is nagyobbat üt. De így legalább nem kopott el. :C

    [szerk.]:

    Bog: ha a kérdés nekem szólt, akkor elég sokat volt rezgő módban, napközben főleg ezt használtam, habár azért nem voltam egy telefonközpont. A hangszórót amúgy meg nem gyaktam túlságosan, mindig hármas hangerőn volt, hogy ne menjen szét idő előtt. A vibramotor hiányát én is leírtam és ha bár gyakorlatban egy kevésbé használható megoldásnak bizonyult, azért a megoldása szerintem nem mindennapi. Mert ugye ki az az ügyes, aki szerint jó, ha rezonanciafrekvencián bizgetjük a hangszórót és ettől úgy berezonál, hogy az már majdnem rezeg? :P

    Egyébként kár, hogy nem folytatta ezt a sorozatot a Sony, bár így talán annyiból jobb, hogy abban az időben még nem arra gyúrtak a gyártók, hogy minnél hamarabb kelljen cserélni a mobilt, így még elég minőségi produktumok jöttek létre minden márkától. :U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák