Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manci

    tag

    Babák!

    Nemes egyszerűséggel csak dícsérni tudom kicsikénket, talán 1.5 éve van meg. Alapvetően filmnézéshez akartam venni valami "izét", sűrűn járkálok el ismerősökhöz projektorral vetíteni, így mindneképpen valami egyszerűen össze-szétszedhető, mobilis cuccot szerettem volna, ami amúgy tökéletesen összejött és elláttam az egészet mindenféle átalaakítókkal és hosszabbítókkal (táp, távirányító, jack), így tényleg frenetikus az egész, jópárszor még szabadtéren is sikerült zenélnem vele teljesen problémamentesen, jó minőségben, viszonylag hangosan egy erdőben messze Pesttől SzeXárd mellett. Aztán olvastam valami fórumban vagy értékelésnél, h gyenguszok a (gyári) szatelitek, nem szólnak szépen, szinte egyátalán nincsen bennük magas (kinek a pap, kinek a papír), bla-bla, de valahol kicsit nekem is ez volt a véleményem :( így érdemes lecserélni a Magnat Monitor 110-re vagy 220-ra, ami amúgy pöpec is.

    De találtam egy jobb alternatívát is: Outline IS6T-BK

    Az eredményt nem igazán tudom szavakba foglalni... Lakásavató, rendőr leoltogatás és konkrét beszarás után a puszta hangerő mellett tökéletes (!!!) minőséget követően mindenkinek javallok szatelit cserét, ha meg tudja oldani normális anyagi körülmények között... Ez a Z-2300-as mélyláda erősítője egy igencsak komoly, beltéri mocskosul erős és mégdrágább HiFi hangfalpárat is meg tudott hajtani, Én is ezért döntöttem a csere mellett.

    ... nagyon megérte ... kibaszottul, ha lehet ilyen tsúnyákat írni ...

    Aha. De. Igen.

Új hozzászólás Aktív témák