Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vamp

    senior tag

    Tetszik az írás, király életed lehet:D

    Történt egyszer, hogy szilveszter éjjelén nem ittam semmit, annyira fájt a fejem. Körülöttem természetesen mindenki ájulásig itta magát... Nos elég kiábrándító volt a szoba szélén ülni, a Cataflam hatását várni (nálam ez 2-3 óra is, persze algopyrin sosincs). Elaludtam egy másik szobában egyedül a himnusz után, pedig dübörgött a sz*r techno (azért arra, hogy valaki berakja Dream Theatertől a Silent Man-t, felkaptam a fejem:D).

    Másnap 11 körül ébredtem, természetesen senki sehol. A házigazda szülei lent ültek, kávéztak, így csatlakoztam. Elmesélték, éjfél után elszabadult a pokol. A több tízezres akváriumi halakat vodkával, később házipálesszel kínálták, ennek eredményeképp reggelre 8 hal dobta fel a talpát, groteszk mintát formázva az akvárium vízének felszínén. Mindkettő wc-t sikerült a megvadult embertömegnek gyakorlatilag használhatatlanná redukálni, értem ezalatt a lefolyók teljes eldugítását, letört tükröt, stb... A hajnali havas eső sikeresen mosta le a tetőt borító áporodott hányástömeget, hiába, mindig van hová kirakni a fölösleget. Inkább az jöjjön ki, mint az orvos.

    Egyszóval kemény volt. Apuci meg anyuci takarítottak egész reggel, fiacskáig merevre itták magukat, távozásomkor a gyerek éppen a kerti csap hányáseltüntető képességeit becsülte fel. A telibeokádott, utcán álló trabant kiváltképp furcsa látványt nyújtott, a gazdája - mint utólag megtudtam - baltával ment neki a kérdéses ház kerítésének, olyan szinten lett ideges.

    Mindezt sikerült átaludni. Sokat nem vesztettem, a berúgásnak is van határa, amit ezek a jóemberek sikeresen, ellenállás nélkül át is léptek (egyébként voltunk vagy 30-an).

    Ez a sztori csakúgy eszembe jutott:D


    Amit viszont nem értek. Születésnap alkalmából mi értelme van istentelenül leinni magunkat?

Új hozzászólás Aktív témák