Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexx7

    csendes tag

    válasz lowzor #276 üzenetére

    230e??? hol? :O itt £549 ami átszámolva kb 190-200e.. Amberikábol átszámolva kb 150e.. JA! hogy otthon 1 dollár= 1 euro? meg 27% áfa? Ki nem szarja le hogy otthon ezek miatt negyedmillió egy telefon? Fogja már fel minden ilyen ember hogy nem Magyarország a világ közepe.. és hogy nem az Apple tehet róla hogy otthon ennyibe kerül. ( Mellesleg az gondolom nem baj és 'túlárazott' hogy a 20ftos műanyagból készült S5 ugyanúgy £549... ) :N

    [ Szerkesztve ]

  • Alexx7

    csendes tag

    válasz lowzor #279 üzenetére

    Igen 5S Az Apple oldaláról 220k ( a lehető legdrágább helyről) S5 meg benyögve 140k.. Én is találtam 158ért iPhone-t meg 209ért S5-t.. csak a Samsung otthoni oldala az árát sem írja ki.. Ha otthon élsz és az otthoni árak mérvadóak, akkor sem az Apple árazza be 220 meg 250ezerre a telefonját hanem ebben a szar országban ennyit kell emelni az árán hogy haszon legyen rajta.. nem az Apple-t kéne szidni ezért.. de én pl Angliában élek itt S5 £549, 5S £549.. (mindkettő a gyártó oldaláról) itt a Samsung egy tulárazott 'szar' és itt most nem arról van szó hogy az iPhone sokkal jobb telefon.. csak unalmas már hogy mindenki az Applet szidja mert (érdekes módon csak otthon) rohadt drága.. ha jól emlékszem az i4s valami 50-55ezerbe kerül anyagköltségben az Applenek.. na most mondjuk egy S3 vagy S4 anyagköltsége a hihetelen jó minőségű műanyag miatt kerülhet a Samsungnak olyan 30körül? és (MAGYARORSZÁGON KÍVÜL) kb ugyanolyan áron adják mindkettőt.. és azért a két telefon közt ( 4/4s vsS3 5vsS4) van egy kis minőségbeli különbség..

Új hozzászólás Aktív témák