Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimhun

    senior tag

    válasz a.sebi #38 üzenetére

    Igen sajnos ez szomorú. Mármint az hogy az Itunes feldobja a frissítést, de nem írja oda hogy lasabb lesz lehet a telefon. Talán jobb lett volna ha nem adják ki a 4.0-t a 3G-re már és akkor nem lenne lassúlás. Persze a legkorrektebb az lenne ha megoldanák hogy vissza lehessen rakni bármelyik régi szoftvert "legálisan". Minden probléma megoldódna....

    Egyébként az USA-ban ezért perelték őket(mármint pont ezért hogy tönkretették a jó és gyors telefonukat a frissítéssel és nem szoltak előre hogy lassúbb lesz és persze nem lehet visszacsinálni), azóta nem hallani semmit. Szinte biztos hogy peren kívül egy csomó pénzt kaptak.

    Persze ez itt kemény kapitalizmus, és az a lényeg hogy azt érezd hogy a Te telefonod már milyen lassú és sz*r és hogy újat kell venned. Ugyhogy egyértelmüen ezért van.
    És persze általában müködik is.
    Nálam pl nem müködött.Én kint élek külföldön, az átlag havi fizetésből itt vehet az ember 3-4 független Iphone-t. Az Apple egyszer megszivatott, onnan kezdve azt mondtam ennyi volt, vettem egy Sony-t feleáron és ugyanolyan jó nekem mint az Apple terméke. Van akinek nem de nekem megfelel.

Új hozzászólás Aktív témák