Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRinyo

    aktív tag

    válasz LGLuke #99 üzenetére

    És ha most veszel 30e-ig vmi jó lapot, aztán majd megint 2év múlva egy komolyabbat? Ahogy elnézem, a ddr2 még kibírja a jövő évet. Majd 2009ben jön egy újabb, komolyabb váltás a procik terén, akkor sztem ráér a ddr3 is. Addig meg az extra 30e-t meg elköltheted másra. pl prociupgrade, vagy vinyó, vagy akármi, ami jól jön....

  • yoid

    tag

    válasz LGLuke #99 üzenetére

    Csak addigra nehalem lesz, en nem akarok addig varni , mert nincs gepem jatekra(PII 333mhz - a jatekra jo gepem felrobbant beke vele a masvilagon- sokaig jo szolgalatott tett- R.I.P ).
    Akkor nehalemet kene mar venni nem penrynt , annak az ara meg jo magas lesz uj techn. miatt stb. - az uj gepem fele megvan mar csak lapot , cpu gpu kell meg memoria - a tobbi vadiuj - sajna egy fizetesbol nem telik egyszerre mindenre - q9450-et akarok venni annak nem kell ddr3 , de az meg kiderul , de nem hiszem hogy akkora lesz a savszelje hogy ddr3 kelljen oda.Veszek min 4gb , de lehet hogy rogton 8gb memoriat (sok most es kicsit draga lesz , de akkor mar nem kell felnem , hogy ugyanezt a memoriat kesobb mar nem kapom meg upgrade soran.- ugyis kell majd annyi - a gepet kb. 3-5 evig nyuzom , utana cserelek.Addigra mar 20X gyorsabb gepek is lehetnek, de sajna ez igy megy.A vga-t gyakrabban kell majd cserelni D9E Geforce-t veszek ha apriolisban kijon allitolag , de elobb vagy utob biztos - kell is mert a crysis nelkule nem igazan fog menni semmilyen gepen normalisan.Ez nekem kb 300.000 ruppoba fog kerulni - hat draga , de mar nagyon regen nem vettem uj gepet , kell.Szeptemberig varni a nehalemre , annak jo akinek most van egy core dou-ja.Nekem nincs semmim , ugyhogy most veszek.Amugy harom dolgot csinalhat az ember
    1. nem vesz gepet.
    2. 2 evente vesz egy olcsobb gepet
    3. 5 evente vesz egy high-end gepet.jo draga , de nem kell valtani teljesen ?leamortizalja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák