Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz btprg #24 üzenetére

    Ez a minimális esély a halálra szerintem a hagyományos közlekedésben is benne van, egyre rosszabbak az utak (nálunk legalábbis), rengeteg a rossz műszaki állapotban lévő jármű, és soha nem tudhatod, hogy mikor indul útnak egy részeg/bedrogozott/begyógyszerezett állat, hogy tragédiát okozzon. Továbbá sok esetben a reakcióidő is számít, ez is változó, nyilván közre játszik a fáradtság, figyelmetlenség is, az utad során nem tudhatod, hogy a több száz, több ezer szembejövő autó közül melyiket vezeti olyan ember, aki mondjuk az adott pillanatban nem lenne alkalmas a vezetésre.

    A technikai fejlődéssel szerintem együtt jár az, hogy egy idő után elfogadjuk és meg tudunk bízni az új dolgokban. Sokszor elérhetetlennek, értelmetlennek tűnik valami, de 10-20-50 év múlva a mindennapjaink részét képezi, és az akkori generációnak teljesen természetes az, aminek akár a gondolatáért mondjuk a nagyszüleik még hülyének néztek volna (pl. okostelefon, stb). Ezért írtam azt, hogy később talán máshogy viszonyulunk ezekhez a dolgokhoz, ha nem mi, akkor az utánunk jövő generációk. Személy szerint én annak örülnék, ha már a térhajtóművek miatt menne a pro és kontra lobbi... ;]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák