Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    A második képig olvastam el de ennyi baromságot írni... hol él ez az ember? Mintha kissé ''öregen'' állna hozzá az informatikához...

    Prog-matos diplomával rendelkező létére kb azon a szinten ír mint egy hajléktalan bár azok között is vannak műveltebb egyének!

    Szegény ember a csatlakozóktól/buszoktól nagyon fél... mi változott az utóbbi 10 évben ezen a téren? Minden de úgy mint eddig... eddig is lehetett cserélni a tartozékokat géphez/telefonhoz szal nem értem miről ír ez az ember...

    ''elműködött rajta'' vele szemben meg eljárni kellene :D

    Rendszergazda...

    PC Suite?? Ez béna is... nekem működött stabilan... BT? Azzal sem volt gond... persze mindegyiknél rá kellett jönni a megfelelő beállításokra de utána megy :)

    Nokia, MS, Apple??? Mintha vmi film forgatókönyve lenne... mindenkivel baja van :D

    Alaplapcsere vs win reinstall: ha ugyanolyat vesz nem kell újrarakni :D Sőt még felállt nekem pl amd-s gép után inteles gépen is az XP és nem fagyott! Az már más kérdés, hogy biztos ami biztos alapon újraraktam de az a 30 perc....

    Linux isten: na igen... pl átlag felhasználó rakjon fel egy ati drivert! Ha sikerül neki akkor már egészen jól megy neki a linux :) Nekem linux-kezelés vizsgával a hátam mögött még nem sikerült igaz mi parancssorban szórakoztunk és installhoz közünk sem volt.... (hozzáteszem, hogy géphez sem :D gyakorlat is előadóban volt :D linux kezelés...)

    Notin nekem is fent szokott lenni a linux de csak azért, hogy néha szórakozzak vele, ismerkedjek....


    Ennek az embernek vmi nem ok a fejében... jobb lenne ha nem írna semmit sem...

    Hadrver témába ilyet írni nem szabad.

    Nyomtató: Canon IP1500: 15K sem volt a gép és 1000 hufból már van hozzá 1 fekete + 1 színes patron és még egy fagyira is marad.... Epson is hasonló...

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz _seth_ #29 üzenetére

    Szerk: utána még tovább is beleolvastam de kár volt...

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák