Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terka0812

    csendes tag

    válasz martina79 #2170 üzenetére

    Szia!

    Én androiddal használom, de tudtommal mindenféle mókolás nélkül lehet használni almás készüléken.
    Az órához tartozó applikációt le lehet tölteni az app store-ból hozzá ,a lényeg, hogy IOS 9 vagy újabb legyen a telódon.

    Az üzeneteket olvashatóan írja ki, az ékezetes betűk kicsit furák, és nem mindig tagolja helyesen a szavakat, de egyáltalán nem zavaró. Ha hosszú üzenetet kapsz, csak az első 2-3 mondatot jeleníti meg belőle, az egészet nem tudod elolvasni.

    Futáshoz teljes mértékben ki tudod váltani a telefont. Van benne GPS és zenelejátszó. A telót el lehet felejteni.

    Élőben nem nagyobb mint egy átlagos óra, az átmérője 45 mm. Láttam én már nagyobb női órát is.

    Az amazfit bip-től többet tud, bár én a bip-et annyira nem ismerem. Hogy anyag használatban jobb azt nem tudom, de az enyémen egy karc sincs, pedig nem kímélem. Itt egy oldal ahol össze van hasonlítva a két óra.
    [link]
    Ha csak futáshoz kell, és az értesítésekhez, akkor érdemes elgondolkodni a bip-en, de tudtommal a bip az ékezetes betűk helyett kérdőjeleket ír, ez lehet zavaró.

    Hogy kinek mennyit bír az óra, az olvasottak alapján teljesen változó, attól függ, hogy használod és milyen funkciók vannak bekapcsolva.
    Nekem minden funkciója be van kapcsolva, a folyamatos pulzus mérés van kikapcsolva, így jobb esetben nálam 5 napot kibír. Estére sem kapcsolom ki, és az órával folyamatos a szinkronizáció.
    En óránként kapok 4-5 emailt, és a messenger üzeneteket is jelzi, szóval elég sokat dolgozik az óra.

    Futásnál már más a helyzet. Folyamatos GPS, pulzusmérés, és a zenét is az órán keresztül hallgatom, így egy másfél órás futás alatt nálam egy jó 25-30%-ot lezabál az akksiból.

    [ Szerkesztve ]

  • Dwatti

    addikt

    válasz martina79 #2172 üzenetére

    Szia. aqua. hu vagy extreme digitalnak vannak üzletei ahol szerintem megtudod nézni az órát.
    Szerintem nem nagy női kézen sem, egy garmin nagyobb. Az értesítések betűmérete azért elég kicsi. Inkább csak értesítésnek jó mint olvasni. Futni nagyon jó, zenehallgatás nélkül akár 8 +óra gps-el.

Új hozzászólás Aktív témák