Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz Weareus #11 üzenetére

    Hali! Hangulatos játék, ha a DS-t szeretted, szerintem ez is tetszeni fog. Én most nyúzom, nekem nagyon tetszik. Az egyetlen hátránya DS-ekhez képest, hogy sokkal könnyebb eltévedni :-D

    Van egy kicsi "backtrack" benne, azaz pl. az első pályarészen egy ajtót csak a játék végefele tudsz kinyitni, és nem arra megy tovább a játék (mint pl. a DS-ben párszor...), ami számomra idegesítő, meg ez talán nem akkora spoiler de nem egy hosszú játék. Én lassan haladok, így vagyok 28 óra után durván a játék 80%-ánál.

    Amiben jelentősen különbözik, hogy itt a fő sztorit kicsivel jobban elédtárják mint a DS-ekben.

    A "nehéz-cumizós"... hát. Nem feltétlenül mondanám. Az egyetlen igazi plusz nehézségek (a DS-ekhez képest) szerintem az adja, hogy az elejtett scrapjeid (ami a DS-ben a soul volt, a BB-ben a Blood Echo) visszaszerzésére 2 és fél perced van, különben eltűnik. De ha megölsz valakit útközben akkor kapsz azt hiszem 15 másodpercet még. Időlimit miatt nekem eddig egyszer volt olyan, hogy nem sikerült visszaszerezni, de akkor is inkább én pöcsöltem sokat az odavezető úton. Talán nem is a legrövidebben mentem.

    Az egyénfüggő nehézség az, hogy itt vertikálisan is több szint van, ezáltal minimálisan könnyebb eltévedni, és kevésbé berohanható a pálya, "most hol is tartottam/merre jártam már?" jeligével.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák