Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Nemir Ombe #108 üzenetére

    Nem magam toltam totál telibe, hanem hogy más is gyárt tévét :) Bocsánat, magyarul nem foglalkoztam vele, mert már "el volt döntve", hogy OLED és az LG.

    Az árakról meg vitázhatunk, főleg úgy, hogy úgy látom, itt igazán mindenki inkább szájkaratézni jár be, mert még az olcsóbbat sem veszi meg... Így aztán tényleg felesleges. Pl kvázi lehülyézni azt, aki megveszi a jobbat, mert mondjuk megteheti.
    Mint írtam korábban, nekem 65" kell és nem sietek, mert egyelőre árban a lélektani határ 800. Ennek ellenére nem fogom megvenni az LG-t egyből, mikor becsúszik a határ alá, mert.

    Egyébként emellett megint csak, kinek mi mennyit ér meg. Az alap BD lejátszókhoz képest azért a kép meg a hangminőség soha nem volt az olcsó többszöröse, mégis megveszik nagyon sokan a 10-20szor annyiba kerülő lejátszót. (Vagy mint én, megveszik használtan; emellett azért egy jó kijelzőn meg hangrendszeren k.rvára örülsz annak amit látsz meg hallasz, és megköszönöd magadnak, hogy nem azt vetted, amire egy önjelölt szakember korábban így megmondta, hogy kb. ugyanazt tudja)

Új hozzászólás Aktív témák