Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz #52588800 #23 üzenetére

    "És melyik 50" Panának volt elfogadható képminősége max 500 euróig?"

    Ez az 500Euró honnan jött? Olvasd már el mégegyszer amit írtam és légyszíves, értelmezd.
    Ez egy szakmai fórum, ha én állítok valamit és nem értesz egyet vele semmi gond, de azt vedd alapul amit állítottam ami így hangzott:

    "Kb a Panasonic Plazma utolsó generációja(2013) óta nincs mozgásmegjelenítésben egy kategóriájú tv abban az ársávban amiben azok voltak."

    Tehát nem nekem kell mutatni 500euróig(ez az összeg honnan jött neked hallod,,), hanem te mutass olyan mai 2017 es tvt ami "mozgásmegjelenítésben" van olyan mint ezek és árban hasonló:

    50ST60
    50GT60
    50VT60
    Itt árakat is látsz, sőt rászámolhatod még 4 év alatti inflációt is.

    Ez egy nagyon szomorú dolog ami történt, hogy leállt a plazmagyártás, de sokan nagyon jól látják itt, hogy a "tömegek" hogyan választanak TV-t maguknak és a fogyasztói társadalomban egy dolog fontos csak, a pénz.
    Az "occsó" lcd nyert, és ennek mi vásárlók vagyunk a szenvedői, már aki szeret(ne) otthon mozizni.

    Itt nincs semmiféle LCD vs plazma harc, a plazma veszített.
    Megnézem mikor lesz ebben az ársávban vagy kicsit felette olyan OLED aminek ilyen mozgásmegjelenítése lesz, ugyanis ott ha jól sejtem(ez már csak tipp) nem fogják bevállalni a kockázatot(főleg a panasonic nem), hogy olcsóbban -de ha nincs meg az eladási szám -veszteségesen árulják az OLED tvket, hiszen már egyszer pórul jártak :((

Új hozzászólás Aktív témák