Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz nyunyu #19 üzenetére

    Bár a hsz.-ed első mondata olyan stílusú, hogy először nem akartam reagálni rá, de lőn:

    A G400s esetében csak részben tudok egyetérteni, persze én is jobban örültem volna egy egyszínű "huzatnak", de ha megnézel pár "real life" képet róla (és nem pedig az agyonszaturált photoshop reklámfotókat), akkor már korán sem olyan vészes a helyzet. Sőt, nekem már 2 éve pihen egy az asztalomon és -azon kívül, hogy -akkut egér fétis híján-, nem forgatom, meg nézegetem állandóan, eszembe sem jutna már csúnyának nevezni sem.

    A G403-ról is meg lehet nézni pár valós fotót, ezek alapján messze nem értem azokat, amikkel "meggyanúsítottad". Talán ami felróható az a fényes műanyag oldalgombok (ezzel egyet is értenék) és végső esetben a gumírozott oldalborítás, de ez inkább csak az időtállóság kérdésessége miatt (amiről szintén semmit nem tudunk még, ugye). Bár ha te a műanyagok nagy szakértője vagy és a netes fotók alapján már el is tudtad dönteni, hogy "a Logitech tizen-huszonévvel ezelőtti zacskós egereire hajaz", akkor nem is vitatkoznék (bár nekem más a benyomásom)...

    Amúgy meg, nem arról volt itt szó, hogy a G403 az egerek szépségkirálynője, mert messze nem az, ahogyan a piacon lévő csúcs gamer egerek kb. egyike sem különösebben. Lehetne még csinosítani, faragni itt-ott, a lehetőségek száma végtelen (pláne, hogy nekem alapból egyik fekete periféria sem tetszik igazán, amióta ez lett a divat, meg a standard), de a forma és a kinézet is jóval szolidabb és ízlésesebb pl. a G402/G502/G900 vonaltól, amik szerintem a Logi eddigi design történetének a legocsmányabb, legértelmezhetetlenebb külsejű termékei.

    A világítást meg nem tudom miért muszáj minden áron belekeverni ebbe, de akkor írom, ami ilyenkor szokásos: "Kikapcsolható". :D

    És mindez nem kötekedés képen.

Új hozzászólás Aktív témák