Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz rudi #6 üzenetére

    Ezt én is így látom, legalábbis annyiban, hogy a Beats jóval több energiát fordít a kinézetre és ezzel összekapcsolva az eladhatóságra, de azért annyira nem változtatgatják a dizájnt, vagy akkor sikerült belőniük egy örök trendi megjelenést?

    Igen, most nem beszélek az ilyen Gaga meg Justin Bieber edition dolgokról, mert ezeknek szerintem teljesen eltérő a célközönsége a hagyományos Beats füles vásárlóktól.

    Rengeteg véleményt olvasok arról, hogy milyen csicsásak a Beats fülesek. Lehet, hogy nekem más az ízlésem, de egy egyszínű fejhallgató, egy másszínű logóval az oldalán még távol áll a csicsástól. Ezt fenntartom a piros színű termékekre is, max feltűnő(bb).

    (#5) csaabz: egyéni igények, én a fejhallgatóra céloztam, egy ilyen termék esetében pedig számomra fontos, hogy hogyan néz ki, elvégre eléggé szem előtt van. Nálam mondjuk biztosan kizáró tényező lenne a cikkben szereplő Sennheiser megjelenése, pedig biztos jól szól.

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz rudi #6 üzenetére

    ez így is van, de azért valljuk be, ez a golyó fülbe dugós valami még sennheiser mércével is rút :DDD sokkal szebbet tudnak ennél. továbbá szerintem sérülékeny a kábel kivezetése miatt is.
    az meg egyenesen vicc, hogy megint csak apple-hez használható verzió van.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák