Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Rebourne #47 üzenetére

    Carmack "pápa" eléggé olyan mint aki nagyon szereti más elsődleges nemi szervével az Urtica dioica példányait csépelni.

  • Glomgold

    tag

    válasz Rebourne #47 üzenetére

    Amúgy idemásolom hozzászólásom az IT-Cafe cikk alól az OkRi élményt követően, itt látjátok, amint épp tesztelem a cuccost, tessék menni és próbára tenni [Szőr Glomgold OkRi tesztje a Simhousnál :) ] Az elhangzottak hozzám hasonlóan kissé komolytalanok, de még a vállalható kategória, szóval humorral hallgassátok, vagy hang nélkül :-)

    Emberek, én kipróbáltam, ne sajnáljátok a pénzt , EZ BRUTÁLIS!!!!
    TÖBBEN MENTÜNK ÉS MINDENKINEK TETSZETT, szerintem nincs olyan ember ma az országban akinek NE TETSZENE! Ott voltam abban a másik valóságban és az ott látott képek VALÓDI EMLÉKKÉPKÉNT maradtak meg abból a másik világból, mint egy nyaralás után, csakhogy ezt a nyaralást egy fantázia világban teheted meg!! Megyek is vissza más csapattal a jövőhéten mert újra át akarom élni! Tök jó dolog...

    JA és még valami: nekem olyan erősen gyenge a látásom, hogy ha 1-2 dioptriával gyengébb lenne, már felvennének a Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségébe, DE MÉG ÍGY IS NAGYON LÁTHATÓ VOLT MINDEN, amit a monitoron(vagy a valóságban) szemüvegben felismertem (nem vagyok sztereó vak sem, sőt szemüvegben elég jó a térlátásom!!), szóval minderre a sisakban a saját szemüvegem mellőzésével(!) is képes voltam. Felejtsétek el, hogy a szemüvegeseknek ez nem jó dolog! Igenis jó, és tessék kipróbálni és saját szemeddel letesztelni a tapasztalatokat, és akkor véleményezni, mert minden ember más és más!

    Szóval jövőhéten megint megyek, és hamarosan megrendelek,
    mert itt valami olyan van a levegőben, amit leírni nem lehet:
    Át kell ezt élni, Higgyétek el, ne sajnáljátok a pénzt,
    mert nem sokára minden erről fog szólni!

    Viva OKRI! /a magyarnév ötlete Espla felhasználótól való/

    (OFF)Hajrá VR, és hajrá Simhouse!(/OFF)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák