Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz VaniliásRönk #30 üzenetére

    A kollégánál arra utaltam, hogy ha az IE is rendszeresen összeomlik nála, akkor ott valami más gond is van mert az nem egy jellemző dolog.
    Nálam leginkább a flash okozott csak gondot, de mióta kiszervezték külön folyamatba, már csak magának csinálja a bajt, de azt is ritkán.
    Régebben próbáltam a noscriptet de kényelmetlennek éreztem, mert túl sok mindenre kellett rákattintani egy pár oldalon, hogy működjenek az alap dolgok így nem használtam tovább.
    Mondjuk ami számíthat a megakadások ellen, pipelineingot mindig használtam régen is, de az meg már alapértelmezetten be van kapcsolva a frissen felrakott rókában is ha jól emlékszem.

    Aztán hogy a Mint problémája-e hiányos GUI azt meg merném kockáztatni, hogy igen. Látva hogy Debianon is tök jó (a Mozilla repós Iceweasel, ami gyak. csak a logoban tér el az FF-től), a Mintnek meg azt hiszem saját FF csomagja van, lehet ott rontottak el valamit vagy az ablak kezelő nem tökéletes benne.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák