Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lukacsjeno

    tag

    válasz satel #487 üzenetére

    Én az ACR recordingot használom, nekem bevált. Van free is reklámokkal, meg fizetős lehetőség is 1-2 eFt-ért, ami beállításokban is többet tud. Többek közt felhőbe is tudja szinkronizálni a hívásokat. Beállítható, hogy minden hívást rögzítsen, ha törlöd a készüléken, akkor a felhőből is törölje, a rövidebb 30 mp (de azt hiszem ez állítható) hívásokat ne mentse, stb, mentési hangformátum is állítható, hívás végén rákérdezzen, hogy mented-e vagy sem, stb... Szóval nekem nagyon bevált. Mondjuk valóban jogszabály védi a hívások rögzítését, de szerintem amíg csak saját célra használod fel, és nem adod át harmadik félnek, addig ezzel nincs probléma. Én csak arra használom, ha menet közben valakivel megbeszélek pl. egy időpontot valamire, akkor vissza tudjam hallgatni, hogy mit is beszéltünk meg, ha elfelejteném. Bármilyen szolgáltatóval szemben viszont már nem használhatod fel bizonyítékként, de erre ott a lehetőség, hogy kikérd tőlük, ha arra kerülne sor. Amúgy meg fel is kell hívni a másik fél figyelmét rá, hogy rögzíted a beszélgetést, és ezt elfogadja-e? Bár ezt mint magánszemély nem teheted, csak bizonyos cégeknek áll jogában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák