Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaren

    aktív tag

    válasz Noukoum #223 üzenetére

    Most ezzel lehetne megint vitázni, linkelgetni, hogy igenis ki, mikor, melyik kommentben írta le a HMS korlátait 'apróságnak', de nem hinném, hogy előrébb vinnénk a topikot, én pedig végképp nem azért írtam ide fentebb sem, hogy vitázhassak így egyet a nagy karantén - unalom közepén, így ugorjuk (ha igazán akarod, megtalálod, nem csak ebben a topikban :) ). Éppen ellenkezőleg; belekötni pedig senkibe sem szerettem volna.

    Nézd, ez - a Honor telefon cikkjével együtt - a harmadik Huawei teszt, amelyiknek a konklúziója a különböző cikkírók stílusa és megközelítése ellenére gyakorlatilag ugyanaz, nem hiszem, hogy akkora meglepi, hogy az oldalt látogató, helyi "smartphone - enthusiast community" (ötletem sincs, mi ez magyarul) valahol ezt visszhangozza, nem? (és mutat némi piaci helyzetet is, de ez más kérdés)
    Néhányan foggal-körömmel vitatkoznak ezekkel, ami meg persze újabb vitákat szül - ez mindenhol így van.
    Ahelyett, hogy elfogadnánk egymás eltérő igényeit, vitatkozunk és téríteni akarunk (meg trollkodunk, de azt most vegyük külön...).

    Gondolj csak egy Apple - topikra. Ott sem gyönyör négyszázhetvenkétszer olvasni, hogy "csak326ppi" meg meg mittudomén :) (most mondtam valamit).

    [ Szerkesztve ]

    iBalu // Ordo Ab Chao //

  • nozs23

    addikt

    válasz Noukoum #223 üzenetére

    Képzelj egy telefontesztet ahol a hozzászólások 98% arról szól hogy nincs valami a telefonban, olyanoktól akiket nem érdekel az adott mobil, olyanoktól akik utálják az adott mobilt és annak gyártjóát, olyanoktól akik sosem vennék meg azt a mobilt.

    Az osszes iPhone/Apple topic. A kommentek meg tobbnyire toled. :D

Új hozzászólás Aktív témák