Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovace

    aktív tag

    válasz artid #922 üzenetére

    Igen, valóban érdekes helyen van az ujjlenyomat olvasó. Nekem mondjuk egyedül vezetés közben kardinális, egyébként megoldom. Akkor viszont nem feltétlen rossz az az oldalsó leolvasó, ha belegondolok. Jobb kezemnél tartom a telefont vezetés közben és úgy még kényelmes is lehet a feloldás.
    Samsung mellett szól, hogy eddig is megelégedéssel használtam egy A-szériás Samsungot és szeretem a rendszert, méretileg is teljesen elég lenne. Hátránya számomra a kis akksi meg az a kameralyuk, amihez hasonló ocsmányságot szerintem még nem alkottak telefonra.
    Huawei előnye ezzel szemben a nagyobb akksi és a notch miatt - szerintem, bár ez is teljesen szubjektív - szebb kinézet. (Kamera biztos jobb, de számomra a Samu is tökéletesen elég lenne ilyen szempontból.) Hátránya, hogy mivel még sose volt Huawei-em kicsit szokatlan számomra az EMUI, valamint ez a Huawei-mizéria.
    Tehát kis akksi, kameralyuk <> EMUI, Trump. Így, hogy leírtam valószínű számomra is kevesebb kompromisszummal járna a P30...

Új hozzászólás Aktív témák