Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz Wuk07 #8693 üzenetére

    Nem hiszem, hogy az 50-60 ezer körül beszerezhető P30 helyett a 300+ ezres Xiaomit fogja várni. Én is figyelgetem a Xiaomi 13-at. A világ keleti felén már tesztelgetik, unboxingolják. Biztatónak néz ki. Kérdés mennyi lesz az ára mire ideér? Tuti drágább lesz mint a Zenfone 9 aktuális ára, most épp az az aktuális favorit nálam. De a Xiaomit majd meg lehet tapogatni valahol, a Zenfone 9-et meg nem igazán.
    Nagy kérdés, hogy a minden tekintetben még mindíg nagyon jó P30-at hány dologban űberelik, ami miatt késztetve leszünk a váltásra? A Zenfone gcammal ütős képeket csinál, viszont zoom az nincs benne. És desk mód sincs bennük, pedig azt heti rendszereséggel használom az 50"-os tévén. Szóval ez visszalépés lesz/lenne nekem. Már szeptemberben volt 3 éves a P30, és még mindíg az van, hogy nincs semmi olyan dolog vele ami miatt le akarnám cserélni. Még a végén akkucsere lesz és túlhordom a 4. éven is? Én nem rettegek, hogy uramisten már több hónapja nem jött biztonsági frissítés. Volt olyan telefonom ami 2 éven keresztül semmi frissítést nem kapott, biztonságit se, mert maszekon rátákolt custom rommal használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák