Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualcore

    őstag

    válasz #19784448 #10410 üzenetére

    jelen pillanatban a Pubg és még valami másik játék jobban fog futni úgy hogy közben nem merül annyira az akksi. Ennyi. Ennyi a gpu turbó

    Én is így olvastam, ez a lényege. Tehát aki nem játszik vagy különböző grafikai hókuszpókusszal nem nyűzi a készüléket, az nem tapasztalhat sok változást.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #19784448 #10410 üzenetére

    "Általános gyorsulásról szó sem volt...."
    A világért nem akarnék Veled vitatkozni, de az első kommunikációk / hírek (például) nagyon másról szóltak. Idéznék a szövegből: " ... basically brings high performance, more power saving, high picture quality, and more cool play ... " - vagyis nem csupán gyorsulást és kisebb fogyasztást ígértek, de még képminőség javulást is. Igen, itt tényleg ott a "play" szócska, de ennyi. Vagyis nem azt írták, hogy héj, jönnek majd olyan játékok, amik ezzel a technológiával még jobbak lesznek, hanem: " ... GPU Turbo broke through the processing bottleneck between the EMUI operating system, the GPU, and the CPU thereby achieving a great improvement in the graphics processing efficiency of the entire system ... " - én ezt elég általánosnak, és nem játék specifikusnak érzem.

    "Kizárólag a 3d-s alkalmazásoknál lesz így mivel a gpu csak ezért felelős."
    Szerinted egy ilyen laucher ugyanúgy muzsikál egy gyenge GPU-s cuccon, mint egy erősön? Egy erős videóvezérlőt nyilván egy játék hajt ki maximálisan, de azért a GUI mindenkori "gördülékenységében" is nagy szerepe van. Másképp: a GPU rendering alkalmazás függő (bár rendszer szinten is bekapcsolható, ld. dev. options) vagyis nem csak a játékok privilégiuma.

Új hozzászólás Aktív témák