Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    Lassan 3 hónapja használom. Képarány és felbontás miatt, ugye csak ez van a piacon.
    Nem tökéletes de se képminőséggel se mással túl sok probléma nincs. A termék általános összeszerelési minősége több mint kiváló.
    Amik negatívumok:
    - A beállítási lehetőségek borzasztó korlátozottak. (mondjuk direkt nem raktam netre vagy frissíttetem le)
    - Miracast reklámozás nem kikapcsolható, így állandóan ott egy +hostspot értelmetlenül.
    - BT nem kikapcsolható.
    - Az USB hub sávszélessége igen korlátozott sajnos (Gbit Ethernetből 150MBit marad sajna)
    - Nincs MST ami ezért az árért illene azért.
    - Nincs VESA opció, és az állványa túlságosan "fix". Ezzel tisztában kell legyen mindenki aki gondolkodik rajta, mert ahogy a teszt is írja egy óriási hátrány és kizáró ok sokaknak.

    Jelenleg egy második beszerzésén gondolkodok annyira bejött.

    "Az USB Type-C porton keresztül nem sikerült rá képet és hangot eljuttatni"
    Most erre mit mondjak? Nem a terméket jellemzi... :U
    Így használom 2 hónapja 65W-vel gond nélkül tölti a laptopot.

    "Vezeték nélküli adatátvitel is csak egy Huawei eszköz esetében valósult meg"
    Ez konkrétan nem igaz, megy bármi Miracast gond nélkül, használtam, még Windows-ban is Wireless displaynek is.

    "Elméletben ez egy nagyon elegáns megoldás, de egyszerűen (még) nem működik elég jól."
    Konkrétan 0 problémám volt vele, és messze a legjobb leggyorsabb kezelőszer monitoron amivel találkoztam. Nyugodtan másolhatja bárki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák