Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyga

    senior tag

    Na urak megvettem a tabot tollal tokkal vonóval. Egy huawei mediapad 5 -t váltott.
    Első tapaszataim, ha érdekel valakit.
    Negatív:
    1. hiányzik az ujjlenyomat olvasó nekem.
    2. a tok mágnesen rögzíti a tabot ha rossszul fogom képes kiesni kinyitott állapotban.
    3. a tollat csak a felső káván lehet tárolni hordozáskor leeshet.
    4 hms.. (1. kedvenc navigációs programom (roadlords) google fiókkal volt eddig használva és rengeteg cím, koordináta ment a levesbe mert most facebook fiókkal vagyok kénytelen használni, de amúgy megy fiókok nélkül is de akkor nem tárol
    2. Gwent hiába feltelpül nemindul el.
    3. samsung böngészőben nem jelennek meg a hírdetés blokkolók (valaki írjon alternatív lehetőséget pls nincs egy darab blokk)
    4. gmail kliens helyett a saját email klinesre fel lehet venni a gmail fiókot 15 percenkénti vagy több, frissítéssel biztos van másik megoldás is)
    3. billentyűzet: ezt lehet én bénáztam el, hiába csatlakoztatva van a gyári tok bill vannak helyek ahol a képernyőre teszi. (swiftkey))
    5. akku kicsit kisebb de nem vészesen

    Pro:
    1. teljesítmény sebesség (+ 64Gb előzőhöz képest)
    2. toll (szuper vele irányítani)
    3. hang hallhatóan jobb az elődjétől
    4. arcfelismerés (ujjlenyomat helyett) mindig felold. Kivéve ha bénán tartom :D vagy sötét van.
    5. hms ben találtam jóságot kellemes csak még szokni kell a gesztusokat.
    6. Aurora store ból szinte mindent fel lehet tenni így van google maps igaz nem tudok bejelentkezni. De böngészőből be lehet így megvannak a mentett helyek. Bár jobb lenne az appba átvinni a mentett helyeket. Aztán vannak appok amit fel lehet telepíteni és indításkor nyafog a gms hiányra de működik rendesen. (phtoshop mix, Catan,)
    7. kamera + villanó határozottan jobb képek egy tabhoz képest.

    A többi hasonló.

    A kisebbség is számíít, teszkó.

Új hozzászólás Aktív témák