Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sword

    őstag

    válasz lacus83 #814 üzenetére

    Akkor én is, röviden:
    akksi jónak tűnik, amint végre befejezi a google naptár frissítését, iszonyat mennyiségű akksit zabál le.
    BT-n keresztüli zene gáz, jó lenne egy EMUI szinten dolgozó EQ vagy valami, ami kicsit segít neki. Vezetéken keresztüli zene jó, de messze nem DAC feeling.
    Kijelző szép, jó, az automatikus fényerőállítás nekem pár fogokozattal sötétebb, mint az ízlésem.
    Ujjlenyomat szintén pontos, gyors, tökéletes, nagy kár, hogy mindig kézbe kell fogni hozzá a telefont, asztalról fel kell venni.
    EMUI... rény gyenge, nagyon kevés beállítási lehetőség, lock screen 0, testreszabhatóság szintén (Asus ZENUI-ról jöttem, ahhoz képest). Persze az is lehet, hogy láma vagyok és képtelen vagyok megtalálni, hogy a notification hang erejét hogy tudom külön beállítani, ne ugyanaz legyen, mint a csengőhang ereje, vagy éppen a notification bar transparent értékét szeretném sötétebbre, mert ha világos a háttér nem látszik lópikula sem.
    De imádnám, ha meglenne, hogy hol tudom a memóriában tartani a programokat.
    Élő háttérkép reseteli le magát néha, visszaáll vmi "gyári" szerűre, kinlódhatok, mire beállítom, pláne úgy, hogy gördüljön is mögötte.
    Launcher problémák miatt erősen gondolkodom egy Nova-n.

    A telefon mérete fenomenális. 5.5 col méretű telefon 5.9 col képernyővel. Kidolgozás minősége nagyon jó. A gyári fülest ki sem csomagoltam, mint ahogy tettem az összes eddigi telómnál :)

    go + playről már leírtam párszor, nekem (90 ezerért?) csalódás, zeneileg nem hozza a "kistesó" szintjét - Onyx Studio 2 -, ami kétharmad árban van.

    T: független, dual, nincs nyúlkapiszka, egy-két tilinkózós T-s cucc belecsempészve vagy indulóhang, logó stb. Semmi. Nagy pirospont a T-nek, a hangszóró miatt is.

    Fényképezőről még nem szóltam egy szót sem, nem nagyon használtam, pedig elsődleges oka volt a váltásnak (Asus Zenfone 2 sajnos nagyno gyenge volt e téren), várom az új FW-t, akkor kezdem "belakni".

    The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

Új hozzászólás Aktív témák