H​ir​de​t​és

2018. április 21., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-01 06:51:49

PROHARDVER!

Huawei Mate 9 - Mate evangéliuma

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) lugosi

lugosi
(PH! nagyúr)

Jó kis telefonnak tűnik, örülök neki, hogy android vonalon is vannak olyan telefonok, amik tetszenek.
Mondjuk az, hogy piaci részesedésben lepipálták a Blackberryt, sajnos egyre kevésbé jelent valamit. :((
Árban mondjuk ennyiért nem ezt választanám, de akkor is jó telefonnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Ahogy az én hazámban mondják: Nostoj vrekjá, nemmoj pustá!

(#2) ρσгτσ

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

"...Android 7.0-n alapuló MIUI 5.0 felületet"

Motorola 5200 - porterocka

(#3) oszi666

oszi666
(őstag)

Könyörgöm ki találja ki ezeket a címeket? :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#4) Cingáriusz

Cingáriusz
(senior tag)

Lesz ez még itthon 200 alatt szürke importban, akkor meg aztán azonnal veszek egy ilyet :C

https://www.youtube.com/channel/UCakgVHHng0TKHctSiitYDUw

(#5) mackoapo11

mackoapo11
(fanatikus tag)

Nem semmi mekkorát durrantott a Huawei :R Ha így folytatják,tényleg beérik a samut,pláne ha még egy két ilyen "füstbe ment terv"-el állnak elő,mint a Note 7 :DD

(#6) judas13

judas13
(őstag)

Ámen!

Xiaomi

(#7) Viktor0610 válasza ρσгτσ (#2) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Abból a szempontból nem hülyeség, hogy azt mondják, az EMUI a MIUI koppintása. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) ρσгτσ válasza Cingáriusz (#4) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Valószínű kap prémium garanciát (legalábbis szerintem), az meg a normál garanciával ellentétben (mellett) csak abban az országban érvényesíthető, ahol vásároltad. Szerintem erős értékcsökkentő tényező.

Tehát ez esetben csak sima 2 éves garanciád lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9) Cingáriusz válasza ρσгτσ (#8) üzenetére

Cingáriusz
(senior tag)

Nekem ezzel nincs igazából problémám. Teljesen megfelel a helyi GSM boltok garija.

(#10) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Nekem a fotók most sem tűnnek túl jónak. Én mindig a házas fotót nézem a kisebbik házon a cserepet és a füvet.
Nem egy nagy durranás.

(#11) ρσгτσ válasza Cingáriusz (#9) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Ebben nem az a lényeg ki szervizeli, hanem a 3-3-3. Már ha megkapja, de erős a gyanúm, hogy igen.

Persze lehet, hogy ez Neked nem fontos. Csak mint lényeges szempont említettem.

(#12) mackoapo11 válasza Viktor0610 (#7) üzenetére

mackoapo11
(fanatikus tag)

MIUI meg IOS koppintás,nincs ezzel baj,jót másolni szerintem egyáltalán nem gáz,pláne ha még fejlesztik is. EMUI meg már rég kinőtte magát.

(#11) ρσгτσ: Teljesen mindegy hol vásárolod,ha a regisztrációnál elfogadják,akkor a 3-3-3 működi és még nem volt rá példa,hogy ne fogadják el.Amúgy a Huaweinél nem nagyon szoktak kötözködni,fél éves P8 itet is simán cserélték,nem javítgatták. :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Nem semmi, és durván gyors lett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) batai15

batai15
(PH! félisten)

jó telefon, jó felület. de
nem tudok elmenni amelett hogy az emui amennyire már merit a stock droidbol annyira pár kepen ios copy is kemenyen.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#15) Teo.

Teo.
(tag)

Eszméletlen olvasmányos.
Nagyon jó lett Bone. Gratulálok és köszönjük :)

[ Szerkesztve ]

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note 4 ThinkPadT500

(#16) ρσгτσ válasza mackoapo11 (#12) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Alap garancia nem azonos az extra garanciával. Annál így működik. Az alap 2 éves garancia EU -s.

Akkor is igy van, ha az adott ország nem rendelkezik saját szervizhálózattal. Pl. Ausztria.

Teo.:
Tényleg nagyon jó lett a teszt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Bone123 válasza ρσгτσ (#2) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Hoppá, sok volt az UI, javítom. :R

(#18) drfedayn

drfedayn
(tag)

Na megvan az új telcsim és a karácsonyi ajándékom magamnak :DD

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#19) fornettisuti

fornettisuti
(PH! addikt)

Almafelfújt😂

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#20) helixP

helixP
(PH! kedvence)

Jó teszt, jó telefon. Emlékszem, hogy 2006-táján kaptam hideget-meleget a Huawei telefonom miatt, hát ezek az idők elmúltak :)

mjani1172: Hogy valakinek semmi sem elég jó... Ezek után tényleg érdekelne, melyik telefonos fotóra mondtad azt, hogy "oké, elmegy..."?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#21) Quqesz válasza helixP (#20) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

voda845 alias huawei. Kicsi,lassú de a mai napig megy. Viszont a gps baromi gyors volt benn, még a mai viszonylatban is!
Hmmm nem rossz, de 230-al nyitni....elveszti a best buy érzést.

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#22) helixP válasza Quqesz (#21) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Madjnem talált! :) T-mobile Pulse Minim volt.
Same-same, but different.

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#23) ChuckyCheese

ChuckyCheese
(fanatikus tag)

A teló jó ez tény, a teszt is többnyire jó lett.. De ez milyen szöveg már a Mate 8-ra hogy "barkácsolt"? Én kérek elnézést. Ilyet még egy "elephone" vagy mi a gyíkra sem írtak. Pedig oda inkább illett volna.
Viszont örülök, hogy a felbontást reálisan látja a cikkíró. Hányszor olvastam már a neten, hogy milyen szar már, hogy csak ennyi ppi-s a képernyő. De bezzeg a szifoné hasonló aránnyal rendben van! Ez egy vicc..
Összességében nagyon jó kis cucc lett ez.. Eddig nem vágytam túl sok Huawei-re, de ez most megtörtént. :) Már csak a finanszírozás kérdéses! :U

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#24) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Tulajdonképpen ez a Kirin 960 a Snapi 810-820 közt van teljesitményben?

(#25) joey04 válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

nem.

Bazinga!

(#26) mjani1172 válasza helixP (#20) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Ez nem ilyen egyszerű. Elmenni mindegyik elmegy,de nem ugrik akkorát mint gondolnám,pláne ilyen csinnadratta után. A meglévő S5 utódját keresem, és szeretném hogyha meg lenne indokolva (legalább magamnak)miért adok ki ennyi pénzt. Igazából nem érdekel hogy néz ki,és már a középkategória is van olyan gyors hogy nekem az elég. Ami számít az a fotó. Mivel majdnem minden tesztet elolvasok,megnézek,nekem ami nagyon tetszett az a blackberry priv, és a moto z, moto z force fényképei.
A samsung nagyon elöl van a mobil foto video terén.(szerintem).
A többi az vagy rosszabb mint az S 5-6-7 vagy olyan (ebből már kevesebb van) és nagyon kevés előzi meg.(Az S7-et talán senki)
Legutoljára a P9 -et néztem meg és lőttem vele fotókat egymás mellett az S5el.Nem volt jobb.
Természetesen ez szubjektív,és csak a kamerára vonatkozik.

(#27) Potrien

Potrien
(őstag)

nagyon jó készülék lett,de....
kicsi a képernyő felbontása a méretéhez képest.
bazi drága.

(#28) Cingáriusz válasza Potrien (#27) üzenetére

Cingáriusz
(senior tag)

Max. ha VR-ozni akarsz, akkor kevés az FHD.

(#29) joey04 válasza Potrien (#27) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

dehogy kevés a felbontás: [link], [link]

VR-hoz kéne jobb, de oda tán még a QHD is kevés, ráadásul oda a soc is kevés, meg az akksi is, na és persze értelmes tartalom is alig akad.

Bazinga!

(#30) -AD4M- válasza Cingáriusz (#28) üzenetére

-AD4M-
(tag)

Én 5.7-en pentile QHD mellett látom a pixeleket ;)

Allons-y!

(#32) Baggins86

Baggins86
(fanatikus tag)

Ezt a Daydrem ready dolgot elmagyarázná valaki? Itt csak Amoled ajánlott? És mi van ha nem daydrem ready a telefonod, de minden paraméter ok leszámítva, hogy mondjuk QHD ips a panel? Kiírja a headset, hogy nem kompatibilis azt hello?

[ Szerkesztve ]

(#33) Cingáriusz válasza -AD4M- (#30) üzenetére

Cingáriusz
(senior tag)

Én meg halott embereket látok................hagyjuk már ezt a hülyeséget. :U :W :W :W

(#34) dementor

dementor
(senior tag)

Nem semmi a gép és ott a plecsni is! :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#35) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kicsit azt érzem, hogy ez a telefon túl van istenítve, egy ilyen fennkölt írás akkor lenne indokolt, ha egy alapvető vízállóság járna a telefonhoz és pl. a nyomásérzékeny kijelző, ami nekik már megvolt, na akkor azt mondom tényleg császár ez a telefon. Az sem ártott volna, ha az alapcsomagba a QHD belefért volna, mert ha valahol akkor itt már indokoltabb, mint a kisebb kijelzővel szereltekél.

A többi dolog rendben van. nem lett rossz az úk Kirin, jó a 4000mAh-s aksi, a minőséggel sincs gond. Csak kisit érzem a teszten a Huawei rásegítését. Mellesleg egész gyorsan megérkezett ide is a tesztkészülék, ez örömteli!

Finn the human

(#36) dokee78

dokee78
(PH! félisten)

Láttam béta verziós Huawei Nougatot és mintha mások lettek volna a szoftveres gombok.

WoWs: PanzerZsolti // WoT: PanzerZsolti *** GTA Online: dokee78_2

(#37) ollie válasza joey04 (#29) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Aha, akkor neked a 30 fps megfelel a játékoknál? Ez is hasonló téma. Igenis látni a különbséget az fHD és a QHD között.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#38) monti0222w válasza Matada2.3 (#35) üzenetére

monti0222w
(PH! addikt)

Miért is alapvető a vízállóság, a QHD-ról nem is beszélve?! Azért, mert neked igényed van ilyenre, azért nem kell leszólnod az adott telefont, amúgy meg vegyél Caterpillar-t ha erre vágysz!

[ Szerkesztve ]

Axon 7

(#39) Viktor0610 válasza monti0222w (#38) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Há' mer' a többiek (-LG) mind vízállóak meg QHD-sek (-iPhone). :D

[ Szerkesztve ]

(#40) sinitar

sinitar
(újonc)

230 k ajánlott vicces egy telefonért ennyi pénzt soha semmilyen esetben sem nem hogy egy huawei ennyiért :Y .

(#41) -AD4M- válasza Cingáriusz (#33) üzenetére

-AD4M-
(tag)

Nem mindenkinek egyforma érzékenységű a szeme :W
Emellett például látom a projektorok színszétesését (rainbow effect),
de a telefon kiejlzőnél maradva, bizonyos képi tartalom mellett az AMOLED vibrálását is látom szabad szemmel :o

Allons-y!

(#42) Matada2.3 válasza monti0222w (#38) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ennyi pénzért igazán benne lehetne, igény nélkül, hisz akkor mi kerül ennyibe rajta? Más gyártók képesek ennyi pénzért beletenni, ha nem megy akkor meg ott a One+3 fele ennyiért.
Azért alapvető a vízállóság mert ebben az árkategóriában már ezt is újra feltalálták, és egy ilyen értékes eszközt minden szempontból védettnek szeretnék tudni.

Az ajánlatodat köszönöm, sajnos a Caterpillar telefonok nem elégítenék ki a számítási teljesítmény iránti sóvárgásomat, de teljesen racionális felhozni egy ilyen telefont ebben a topikban. :)

Finn the human

(#43) atike

atike
(PH! nagyúr)

Engem meggyőzött... És ha úgy lett volna "kedvem" ( :DDD ) akkor már boldog tulajdonos lehetnék (egy kedves fórumtárs jóvoltából). Így azonban várnom kell még pár hónapot... Csak nehogy addig jöjjön a V20 és eltérítsen... :DDD

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#44) Cingáriusz válasza -AD4M- (#41) üzenetére

Cingáriusz
(senior tag)

Ha eleget iszom, én még a hangokat is látom ;] :P

(#45) xmaas

xmaas
(őstag)

Kepeket elnezve nem lett ez se valami nagy eresztes ket kamera ide vagy oda meg mindig kerdeses miert azt eroltetik...Na mindegy majd jonnek a "szakertok " azt megmondjak a tuttit habar a vegeredmeny ottvan es nem valami csodalatos

Ennyi penzert ha mar a tobbi gyarto betudja varazsolni a csucs kategoriaban nekik is illene por/viz minimalis vedelmet biztositani azert baromi jol tud jonni ha neadjisten raboritunk valamit vagy beejtjuk valahova es nem kell kukaba landolnia azert .

Hat nemtudom valahogy nem fogott meg sehogy ez a keszulek nemtudom sokan miert vannak annyira elajulva tole van rengeteg jobban kinezo keszulek a piacon hasonlo erossegu hardverrel ugyan ilyen vagy jobb kameraval nemtudom miert ezt valasztana barki .

(#46) Sinesol válasza Matada2.3 (#42) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Ja, bele lehetne tenni a QHD-t , hogy feleslegesen egye az akksit, tényleg jó ötlet lenne, főleg egy IPS-el...

Telós VR-nek meg szerintem kb annyi értelme, jövője van mint a 3D tv-nek.

[ Szerkesztve ]

(#47) monti0222w válasza Viktor0610 (#39) üzenetére

monti0222w
(PH! addikt)

Most őszintén ki a f@szt érdekel ki mivel jön ki, miért kell a tőbb után menni!

Axon 7

(#48) Cingáriusz

Cingáriusz
(senior tag)

ezt a vízállósági hisztit nem nagyon értem. Mindenki búvárkodáshoz keres telefont manapság? :U

(#49) Sinesol válasza monti0222w (#47) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Mert ezzel eddig csődítették őket a vályúhoz, ezt ismerik, gondolkodni felesleges.
Pár nagy szám többet jelent a csürhének, mint egy józan ésszel, jól összerakott csomag.

[ Szerkesztve ]

(#50) kaskader

kaskader
(őstag)

A "füstbe ment" erős lett :D

According to chemistry, alcohol IS a solution!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.