Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz Wade0303 #732 üzenetére

    Már ne haragudj de honnan tudod mi lesz az OP4ben? Akkor meg én meg kijelentem, hogy az 1 év múlva érkező Mate 10-ben AMOLED kijelző lesz. Aztán vagy igen vagy nem. :W Ne húzz már föl nem vagy te jós. A One is váltogatja hol IPS hol TFT hol meg AMOLED.

    Mindig megjelenik rá official cyanogenmod, annál jobb android meg kb csak a nexusokon/pixeleken lévő gyári vanilla android. Az xda-n igen komoly, jó nevű csapatok a hivatalos cm-re alapozva csinálnak ROMokat és azokra simán portolják pl a gyári driveres camera appot, a komolyabb csapatok custom kernelei meg összevissza verik a gyári android kerneleket az én személyes tapasztalataim szerint, legalábbis snapdragon esetében biztosan.

    Hát éppen a CM sem az már ami volt és ami az illeti elnézve a Cyanogen útját ki tudja mi lesz a vége. DE ha neked ez kell akkor nincs mit keresned tovább. Felesleges ezt bizonygatni ,főleg nem a Mate 9 topikban. Szerintem jobban fogod magad érezni a OnePlus 3 topicjában. Köszi. :U

    (#730) csubííí

    Nem S7 szint. Felesleges is összehasonlítani mert tök más a kettő. Nekem egy i7+ van mellette és attól se nem jobb se nem rosszabb. Tudjuk, hogy milyen brutál az S7/N7 stb. AMOLEDje ezt szerintem felesleges is forszírozni. De IPSek között nagyon is rendben van. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák