Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65510400

    törölt tag

    válasz ZoleeWolf #552 üzenetére

    Nem vagyok Huawei fan. Ez egy baromság. Épp az imént írtam le egy másik fórumon, hogy itthon szinte az összes létező technikai eszköz Samsung. Mikró, tv, hűtő, mosógép, telefonok. Ezért nagy dolog nálam, hogy Huaweit használok.
    Ezen felül korábban szépen leírtam véleményként a telefon előnyeit és HÁTRÁNYAIT IS. Tartom továbbra is, hogy a képernyő betekintési színcsökkenése a legnagyobb hátránya.

    Az, hogy a wifi lassulás fennáll, nem vélemény, hanem tény. Az is tény, hogy a fórumon eddig 4-en nyilatkoztak a problémáról, Te, Joe Soft, Cherubion és én. Ebből a Bluetooth használatban gondot csak neked okozott, a többi 3 boldogan youtubozik Bluetoothtal wifin.
    Ehhez jön még, hogy kiderült, nálatok van még egy Huawei, ahol szintén fennáll a gond. Ami statisztikailag nézve mindenképpen feltűnő.

    A fent leírtak tények, nem vélemények. És a teljes igazságot akkor írjuk le, ha a fenti tényeket egyben kezeljük.

    Veled ellentétben én azért írok a dolgok mindkét feléről, mert végeredményben a fórum sok vásárlói döntésben segít. És ha nem írjuk le, hogy ugyan másoknál is jelentkezik a lassulás, de nem olyan mértékben, hogy ez gondot jelentsen a használat során, csak a te eddig egyedi esetedet, amikor gondot jelent, akkor félretájékoztatunk embereket.

    Tehát én sem kötekedésből írok, hanem azért, hogy a te használhatatlanná lassuló wifid és a többiek lelassuló, de használható wifije EGYÜTT szerepeljenek, hogy a teljes igazság ismeretében tudjon mindenki vásárlói döntést hozni.

Új hozzászólás Aktív témák