Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakter24

    őstag

    válasz Bucy #1331 üzenetére

    Mélyen együttérzek, nekem is volt már ilyen kalandom, habár nekem inkább a királyi postával. Ez melyik futárszolgálat amúgy? Csak hogy soha semmilyen ügyben nehogy kapcsolatba kerüljek velük?! Megnézném a munkaerő felvételi lapjukat:

    "Név:....................
    Végzettség:................. (Nem szükséges kitölteni a sikeres felvételhez)
    Van már munkatapasztalata?.... Igen/Nem (Kérjük jelölje meg az IGEN választ)
    Jól tud kommunikálni az emberekkel?.... Igen/Nem (Mindegy, melyik választ jelöli meg, nincs jelentősége)
    Tud kezelni bonyolultabb műszaki eszközöket (pl mobiltelefon).... Igen/Nem (Mindegy, melyik választ jelöli meg, nincs jelentősége)"

    /Ez nem sértő szándékú írás, inkább cinikus véleménynyilvánítás adott cég szakmai színvonaláról illetve annak hiányáról/

    "Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

  • tomika13

    tag

    válasz Bucy #1331 üzenetére

    Sajnos a DHL ilyen!

    Személy szerint a T-nél dolgozok, kapcsolatban vagyok a webshop csoporttal is, én is ezzel foglalkozom, és nagyon sok esetben egy rendelésfeladásnál hiába írjuk bele, hogy telefonáljon stb, nem foglalkoznak vele, pedig megjegyzésbe mindig belekerülnek ezek az infók!
    A másik része pedig sajnos a futáron múlik, aki nekem hozta az eszközt 10 perccel korábban felhívott, és teljesen jól ment minden, olyannyira, hogy a dlinkes eszközre már vevőt is szerzett nekem, mert nincs rá szükségem.

    Nagyon vegyesek az élmények, sajnos a futárokat nem a T válogatja...

    Üdv: Tom

Új hozzászólás Aktív témák