Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Teo. #18 üzenetére

    első részre: úgy értem erőben nincs valós előnye. turbó módban, hatalmas ingadozásokkal több pontot kap bencs márk tesztekben. ez nem előny. a marketing része okés.

    második rész. ok, hogy csak huawei/honorba mehet, nem ez a lényeg, hanem a 8.8 millió. az semmi. ezért is érdektelen igazából a teljesítménye..

    harmadik részhez: jaja elírtam. gms nélkül az átlagnak kuka. én mondjuk szemeztem ettől függetlenül a p40 pro-val is, mert szánalmasan mélyre zuhant az ára és annyit már megért volna, ha mókolással menne a gms, de hol megy hol nem, értesítések nehézkesek, otp "kivár" (értsd szarik rá), hogy mi lesz hms terjedésével, plusz nem csak a google dolgai hiányoznának, hanem fene tudja van-e olyan program, ami gms nélkül nem, vagy szarul fut, aminek köze sincs alapból a kuglihoz. plusz ha most nincs is ilyen, ki tudja a jövőben lesz-e. szóval elvetettem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • doooo

    veterán

    válasz Teo. #18 üzenetére

    Ha a termékciklus el van tolódva, akkor nincs olyan, hogy le vannak maradva... tényleg azt hiszed, hogy ezeket 1 hónap alatt tervezik meg? Ez csak marketing, csak üzletpolitika kérdése. Pár évvel ezelőtt a Huawei is télen kezdte gyártatni az aktuális csúcs-chipjeit, és a P-szériában jelentek meg az új generációk. Aztán rájöttek, hogy milyen könnyen megtéveszthetnek egyeseket, és inkább áttolták a Mate-szériára, pár hónappal korábbra. Ami továbbra is pontosan egybeesik az Apple aktuális SoC-inek bemutatásával, így továbbra sem elsők (max. holtversenyben), és továbbra sem aláznak le senkit, csak pár hónappal korábban kezdődik az új termékciklusuk! De ez nem számít, mert az aktuális technológiai helyzet az iparban megköti a gyártók kezeit, és pontosan ez is kategorizálja be az SoC-ket generációkba, amik ősztől-őszig tartanak hagyományosan. Ami azt jelenti, és most ezt bemásolom ide, hátha másodszor már tudatosul: "a Kirin 9000 az A14, az S875, és az Exynos 2100 (ha ez lesz a neve) ellenfele, vagy ellenfele lesz."

    Ez evidens és egyértelmű. És ezt csűrhetitek meg csavarhatjátok ahogy akarjátok, továbbra is így van, és így is... lenne, ha lenne még valaha Kirin.

Új hozzászólás Aktív témák