Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GSPLR

    senior tag

    válasz mazsó #820 üzenetére

    Kinek mi? Én meg mindenkit rábeszélek a Huawei telefonokra :) De a HTC-t sem vetem meg, sorolhatnék még pár márkát akik nem csak floodolni tudják a piacot, hanem jót is tudnak csinálni.

    Teljes mértékben elégedett vagyok és hű kis készülék lesz ez nekem a következő 2 évben.

    Huawei

  • #86973952

    törölt tag

    válasz mazsó #820 üzenetére

    [link]

    Szerintem ezt nem kell tovább ragoznom, !!európai díjról!! van szó. Illetve jelenlegi állapotokról.

    Hogy ez majd mit fog jeleneteni 1 év múlva, azt nem tudom. Van néhány belépni készülő márka a piacon távol-keletről, akik igen jó minőséget kínálnak igen jó áron. Viszont a Huawei -nél is meghatározó volt az, hogy belépett az eu -s piacra, leginkább a szolgáltatói vonal miatt. A szolgáltató nagy terjesztést von maga után, bitang nagy felvevőpiacot hordoz, elérhető árra (előfizetés mellett) csökkentve. Viszont, nekik nem lenne az buli, ha bejönne egy márka, aki agyon döngöli árban a többi termékét. Másszóval, nem érné meg 50 rongyba adni egy olyan készüléket, ami az összes felsőkategóriás készülékét kilövi (főleg a szolgáltatók által preferált márkákat). Az sem lenne buli, ha a szolgáltatónál megvennél egy telefont 100 -ért, egy garázs GMS meg adná 60 -ért. Viszont, a Huawei a mostani tendenciák szerint 3 - 4 hónap alatt enged annyit az árából, mint más 8 - 12 hónap alatt. Legalábbis az utóbbi időben ez mindenképp érvényes, így van ez a P7 esetében is. Ez így a teljes igazság.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák