Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz KKrisz751 #748 üzenetére

    Most is vannak olyan telefonok, amik allergiásak rá. Pl.: a képernyőre kirakott, de amúgy sd kártyán tárolt programok újraindítás után már csak menüben lesznek meg. Képernyőről eltűnnek. Pl. POP C7 esetében azért idegesítő, mert azon is EMUI -t használok, persze csak emulálva, launcher -vel, szóval pont nem örülök neki, ha kivágja onnan...

    Nekem jól jön a task kezelő, mert gyepálom rendesen, ha nem lenne, akkor nem bírná ki estig sem nálam. Ilyen merülés mellett nálad elmenne másnap estig is. Persze nálam ez azért fontos, mert ritkán ülök az irodában, autóban meg nem szeretem állandóan tölteni.

    Clean Master amúgy annyiban jó, hogy a saját kezelő egy csomószor hagy fent szemetet, amit ráadásul nem is jelez. Ilyen töredékszutykok használható méretet is csökkentenek, de ami engem jobban zavar, az a tipikus "windows uninstall, de marad még pár üres mappa" kezelés. Ott is normál esetben tele lesz szutykokkal a rendszer/meghajtó egy csomó helyen, néha azt is kezelni kell. Nagy fájl törlés meg igazából nem részben, hanem teljesen a te hibád. :D Remélem azért ezen nem sértődsz meg. Nekem is néha fel szokta ajánlani, de nem foglalkozom vele.

    Persze mindenki úgy használja a telefonját, ahogy neki tetszik. Van akit tökre nem érdekelnek ezek a dolgok, ilyen is van. Én azért szeretem okosítani, ha már magától nem megy, főleg ha így hívják.

    Én még mindig abba a korba "vágyom vissza", amikor 3 - 4 - 5 napig simán elment egy okostelefon. A maga módján, azóta persze növekedett a teljesítmény, a használata is jobb lett, az akksi viszont messze nem nőtt fel a feladathoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák