Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    Van valaki, aki mindenre más csengőhangot használ és nem a gyárikat? Tehát, a csengés, az sms, a naptár, az ébresztő hangját is megváltoztatta.
    Ha igen, próbálja már ki, hogy ha nem a Rendszer partíción van, hanem mondjuk egyenesen a micro sd-ről teszi be, akkor milyen művelet kell, hogy elfelejtse?

    Nekem 1-2 nap után elfelejti a rendszer/system/media/audio mappából. Elfelejti a ringdroidos megoldással is, ha gépre dugom a telót. Elfelejti ha a belső memóriából használom, és a külső sd-ről is. Ez utóbbiakat teljesen random módon, és nem jövök rá, hogy miért?

    pl tegnap óta nem volt gépre dugva, csak a gyári töltőre és utána itthon Airdroiddal a gépre kapcsolva. Erre valamikor így is elfelejtett mindent. Pedig ez most a ringdroidos megoldás volt!

    De a rendszer partícióra másolva is elfelejtette valamikor, ezért azt fel is adtam. Lassan nem marad semmi, minthogy meghagyjam az alapértelmezettet.

    A vicc az egészben, hogy tegnap este tettem fel a B952-est, tehát a felejtések nagy részét a 936-al hozta.

Új hozzászólás Aktív témák