Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Srodney #24 üzenetére

    A VIA alapvetően az ipari gépekre nyergelt át. VIA-nak van fóruma, de sz@rt se ér, már petíciógyűjtés is volt, hogy legyen normális support, mert kb. 2 éves kernelhez van driver, ami még korántsem tökéletes... Szal. inkább ne is erőltessék. Maradjanak meg audio chipeknél és az ipari gépeknél, ahol jó fogyasztás és méret a fontos.

    Mielőtt rinyálni kezdtem volna, h nem megy a videó lejátszás, azért körbenéztem... és nagyon nem egyedüli volt a panaszom, szal. tényleg ezt csinálják, hogy felraknak pár "tesztet" mintha user csinálta volna, meg halom videót a youtube-ra, de normális oldalakon nem találni VIA tesztet...

    Igen, ez a komment sérti a VIA-t, és remélem lesz tőlük valaki aki olvassa, küld pár vasat PH! tesztre, és elküldi a VX900-ashoz a működő Linuxos drivereket. Utána tárgyalhatunk egy helyreigazításról, de addig a VIA egy rakás f@s.
    :D

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák