Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaze 2

    tag

    válasz spawn21 #956 üzenetére

    Hű, honnan ez a csalódotság? 😁
    Igazából, büszkék lehetnek a termékeikre. Nincsenek tele olyan software hibákkal amiket javítani kéne, és nem teszik. Amit "papíron" le írtak az meg van. Megbízhatoság maradt, jött egy csomó uj funkció amit pl. én ki sem használok és szerintem sokan. Nekem tetszik a Htc irányvonala ami inkább a racionális dolgok felé hajlik amiben az is benne van hogy amire nincs szükség minek legyen. Ebben nincs hiba.Ma nehéz Htc-t venni. A Szolgáltatók nem viszik, ha külön nézi az ember ilyen tesztek várják ami itt is, és ez csak azért vérlázító, ami itt sokakat zavar, hogy bizony másik gyártó telefonján lévő ugyan ilyen gomb nem gond. De van azért reklám ha az ember figyel, mint ahogy ott van a P30Pro teszt sorai között is az u12, mint elismert versenytárs pedig már nem friss. Ha így marad, ez egy idő után utat törhet magának megint. Mint felhasználó, nem érzem magam át verve, sőt. Ha egy ilyen áru telót meg vesz az ember meg vehet ez helyett olyat is amit jobban elismer a köznyelv. De most ezért veszünk telefont, vagy a saját tapasztalataink alapján elsősorban? :)

Új hozzászólás Aktív témák