Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz 7Heads Drago #90 üzenetére

    Attól, hogy te nem, más még hallhatja. Egy 30k-s fülest váltottam egy 60k-s fülesre és igen is hallom, hogy jobb, pedig csotrogány buszon használom. Ezt kiváltani BT fülessel 100 nem takarná be. Köszi..

    Everybody lies.

  • #96302336

    törölt tag

    válasz 7Heads Drago #90 üzenetére

    Aktív zajszűrős fejhallgató megvan? ;) Pl. Sony MDR 950N1, vagy MDR100ABN, vagy a fincsi MDR1000? Szerinted mit takar az, hogy aktív zajszűrés? Elárulom: kiszűri a környezeti zajokat, hogy csak a tiszta zenét halljad. Már, ha utcán hallgatsz zenét. De tudod otthon is lehet, ahol nincs annyi környezeti zaj, és otthon is a mobilt használom zenehallgatásra, mert így nem vagyok odadrótozva a hifihez, és pl. nem akarom a családom zavarni. :P Másrészt vannak már olyan fejlettek a telefonok, hogy nem okoznak gondot nekik a lossless tartalmak sem, és az otthoni háttértárhoz is egyszerű kapcsolódni, ha onnan akarom a zenét.
    Ahogy említettem, a legtöbb ember megelégszik a sima MP3 által nyújtott izével, vagy még rosszabb... magán a mobil hangszóróján nyünyögteti a zenéjét, ledegradálva valami förtelmes kakofóniára. Ez a tömegigény. És van elég sok olyan is, aki igényli a tiszta hangzást. Nekik már régóta kevés az MP3. Elég sok felső kategóriás eszköz tud jó minőségben zenét lejátszani, és egész jó DA átalakítójuk van ahhoz, hogy egy minőségi fejhallgatóval lehessen élvezni a zenét. Ezt a réteget zárta ki néhány gyártó azzal, hogy elhagyta a jack csatlakozót, ami még nem is volna akkora tragédia, ha legalább egy nagy sávszélességű minőségi BT átvitelt is raktak volna a telefonba. Azt értem, hogy jó néhányan ezt elhagyják, de ott van jack. Azt már nem, ahol nincs, de ott is ugyanúgy kihagyják. Nem csak a HTC, hanem az Apple is ugyanígy kihagyta. Meg szinte az összes kínai csúcs is, nagyon kevés kivétellel. Mert már nem igény a zene, csak a közösségi média.
    Sajnos, ahhoz, hogy az U11-nél kiélvezze a felhasználó a minőségi zenét, ahhoz kell egy USB-C-s dac, vagy egy olyan fejhallgató, amibe már ez be van építve és direkt USB-n tud kapcsolódni, mint külső eszköz. Amit adnak a telefonhoz, az ilyen, de mi van azokkal, akik nem szeretik az agyba dugható cuccokat? Vagy a már meglévő fejhallgatót szeretnék használni? Mert ami a telefon mellé van csomagolva az a legolcsóbb vacak kategória, akárcsak az Apple esetében. Szól, de hogyan... Nos szerintem ezek nem ezt a telefont fogják választani, pedig minden másban tényleg jó.Bármennyire is furcsa, mindenre is jó telefont eddig csak egy gyártó tudott felmutatni...

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #167 üzenetére

    Olvasd el az elso mondatot ujra. Aztan gyere ki a huvos, sotet szobabol es kapcsolj villanyt.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #186 üzenetére

    Ennyi errővel az s7 is az, de az még előlről is.

    Persze, hogy az (mivel nem ismersz, nem tudhatod, hogy mióta szidom azokat is), de nincs más, ennél kulturáltabban meg nem írom le és nem is akarom, mert ez a sokadik hasonló írásom. Számomra, ez a HTC szappantartó és ráadásul még azok közt is a rondábbik fajta. Kész, slussz...saját vélemény!
    Nálam egy telefon, max félév, utána cserélem, de olyan még nem volt, hogy több, mint 1 éve nem tudom leváltani, jelen esetben az s7 edge-t, mert semelyik nem tetszik. Kivéve a Huawei porséja, de fél millió azért már elég nevetséges ár. A Mi mix bejön, de fogtam a kezemben már elég sokat. Az egyik ismerősnek az van. Ez már nagyon nagy, viszont rendesen meggyúrták a 821 alá a szoftvert.
    Vajsima és nagyon gyors, sok helyen elverte az S8+-t is, hiába tavalyi csúcshardver van benne. Egy max 5.7-es már biztos a tulajdonomban lenne, de egy ekkora tepsi nekem már nem kell. Az iPhone meg olyan, amilyen, más választék nincs belőle, ez a világ egyik legotrombább drága szappantartója, de egyben "melós" telefon és bent az "irodában" nevezzük így, csak mac gépek vannak, oda pedig ez a legjobb alternatíva, hogy oda-vissza frankón és főleg stabilan működjenek. És teszik is a dolgukat.

    Visszatérve a HTC-re. Attól, mert nem tetszik és olvasva a topikot, nagy többségben vannak, akik ezt rögtön meg is írták, nem amiatt kell egy hsz-re reagálni, ha éppen nem tartozik a kulturáltabbak közé.Csak épp megjegyeztem - ha ilyen formában is -, hogy tele a tkm ezzel a formával, holott biztos befutó lett volna ez a kütyü, ha nem ilyen ronda (számomra)! Close...

Új hozzászólás Aktív témák