Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    Sziasztok!
    Felmerülő kérdésemre kerestem választ, találtam is hellyel közzel, de inkább Titeket kérdeznélek.
    Desire-m eladó sorba került, viszont nem adnám el hibásan, ismerősnek megy->
    A fizikai gombok elég érzéketlenek, valamint az akksi ahogy eléri a 14-15%-ot egyből kiírja, hogy battery less then 1%, és kikapcsol, valamint, ha GPS-szel navizok, akkor eltűnik a hálozat (térerő fölött piros cross). Ezeket s-off előtt is csinálta, akkor nem zavart, de nem is akartam eladni.

    Visszaküldeném az e-care-be, viszont s-off oltam, revolutionary-vel, custom ROM-ig már nem jutottam, maradt a gyári - revolutionary-t csak végigfuttattam, és ennyi, unrevoke azt írta h too new firmware..

    Most jön a kérdés: Hogyan állítsam vissza s-on-ba, hogy mehessen garis szervízre? Vagy hol tudná bárki biztonságosan megcsinálni?
    Azért titeket kérdezlek, mert nem vagyok elég penge, hogy a félszavas leírásokból máshonnan kiigazodjak, és nincs root-mester az androidos ismerőseim között.
    PVT4-es, EU modell, (függetlenül boltból vettem anno itthon, magyar nyelv nélkül),
    Radio 5.11.05.27
    hBOOT 6.93.1002

    Andr.ver: 2.2.2
    baseband ver: 32.49.00.32U_5.11.05.27
    kernel: 2.6.32.15-gf5a401c htc-kernel@and18-2 #1
    build/sw number: 2.29.405.14 CL345208 release

    Hálás lennék, ha segítenétek. :R

    Üdv,

    gonzi

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák