Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Bog #48 üzenetére

    nekem ebből sok nem jön le, ennyire nem erősségem az angol nyelv, de az tablázat, ahol szemléltetik a fogyasztás, az nekem fura... ugyebár, ha a hivatalos oldal rendes adatokat közöl, miszerint a gpu turbó a normál grafikus teljesítményhez képest +60%kal nagyobb grafikus teljesítményt ígér -30%kal kevesebb fogyasztással, amit ha jól értek akkor 160%os teljesítményen csak 130% az energiafelhasználás... a cikkben ez a differencia máshogy festi a valóságot... bár igazából ezek a tesztek sok mindenben nem megalapozott mérvadó, csak viszonyítási alapot ad(hat) a teljesítményről... a másik, ami számomra nem érthető egy kicsit, hogy ez a "gpu turbo" funkció miért nem kapcsolható ki/be szabadon,bár elvileg van rá ígéret hogy a majd megjelenő emui9 Android Pie-ben már kapcsolható lesz a "Performance mode" szabadon, de miért kellett egy ilyen "incindens" ahhoz hogy ezt meglépje...nem mint ha az alap 60-61fps nem lenne elég sok játékhoz... bár nekem ez az fps stabilitálás is homályos dolog...főleg a teszt táblázat szerint, 61 illetve 127fps érték a 2 mód között, meg hogy "fps stabilizálás" miatt kell, elég lenne a 70-80,esetleg 90fps is hozzá... meg hát felelseges a 120fps ha a kijelző max 60Hz-et kezel,tehát max 60fps-t tud lekezelni elvileg...majd ha lesz egy kis időm keresek még infókat ezügyben... bár személyes teszt már meg volt mit bír a telefon... 1,5óra PubG Mobile HDR beállításon, kimaxolt grafikus beállításokkal és kb. 75% fényerőn,ez idő alatt kb. 20-25% evett meg az akkuból a játékidő alatt és elég kellemesen volt meleg, ez majd télen lesz jó ha valakinek fázik fog a keze :DDD ... persze, mindennek ára van, jobb grafika magasabb fogyasztás... szóval nekem ez a gpu turbo-s dolog még homályos... egy kicsit

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák