Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akosxyz

    senior tag

    válasz lolal #99 üzenetére

    "Zöld robotos szabadságharcosok"-ról beszélsz egy droidos hír alatt, és közben váltig allítod, hogy az Apple jobb. Mindenki őket másolja, és ezt egy notch nélküli telefon híre alatt hirdeted :U Most akkor ki az elfogult szabadságharcos? Még mindig meglepődök, hogy ez a vita még tart a megmondó emberek között, hogy melyik rendszer a jó. Mindkét rendszer nem lehet jó? :)

    És ez no offense, csak már unalmas minden hír alatt ezeket olvasni.

  • akosxyz

    senior tag

    Érdekes megoldás ez a csúszka. Nem tudom mennyi jövője van ezeknek, de legalább probálkoznak eltüntetni a teljes keretet. Kíváncsi vagyok mivel rukkolnak majd még elő :)

  • akosxyz

    senior tag

    válasz lolal #117 üzenetére

    Egy Honor topic alatt nem tudom mire számítottál :) Nem fanboyok írnak neked, hanem simán azok, akik ezzel a témával szeretnének foglalkozni és nem az Iphone 7 plus-oddal :U :)

    És szerintem most fejezzük is be a topic tele offolását. Vagy a témával kapcsolatban írj, vagy írd meg a naplódban :DDD

  • akosxyz

    senior tag

    válasz lolal #132 üzenetére

    Valóban a notch egy "forradalmi" újítás az apple-től :U :DD

    De igazából az ujjlenyomatolvasót nem sikerült a kijelző alá integrálniuk, inkább egy huszárvágással eltörölték, mert nem kell az a usereknek. Helyette ott van az arcfelismerő, ami fekvő helyzetben nem ismeri fel az arcod. Akkuban nem léptek előre. És tulajdonképpen semmiben nem léptek igazán előre a tavalyi modellhez képest.
    Az A12-es chip 7nm-es... A bemutatón állították, hogy ők mutatnak be először ilyet.. Megsúgom, hogy pont a "Hülyevej" mutatta be előtte a Kirin 980-as 7nm-es chipjét..

    A Macbookokon csak 2 thunderbolt 3 csatlakozó van... Érted? A szuperkirály Iphone-odat nem tudod rádugni a szuperkirály laptopodra (bocs Macbookodra), mert nincs rajt USB port.. :DD

    Forradalmi dolgokat hozott az apple tényleg.

    És itt van ez a cikk. A honor kidobott egy telefont. Egyáltalán nem hasonlít a te hőn szeretett Iphonedra, de akkor is itt offolod tele a topicot és sértegeted az embereket..

    És itt ismétlem, nem fanboyok írnak neked, hanem simán csak azok, akik unják ezeket a hozzászólásokat.
    Inkább te vagy egy fanboy, aki minden topic alatt leírja, hogy mekkora nagy dolog az apple-től, hogy notchot csinált a telójára :DDD

    Roaming: Köszönjük a segítséget a barátunknak :)) :C

    [ Szerkesztve ]

  • akosxyz

    senior tag

    válasz lolal #138 üzenetére

    Single core-ban mindig is erős volt az Apple. Ezt senki nem is írta, hogy nincs így.
    Arról kezdted itt nekünk a regédet, hogy mindenki az Apple után megy, és a kínai gyártók csak másolják. Itt csak többen felhívtuk a figyelmed, hogy azért már nem az Apple diktálja a piacnak azokat az innovációkat amiket jó pár évvel ezelőtt. Ennyi. Te pedig elkezdted kóstolgatni azokat, akiknek tetszenek a Honor/Huawei készülékek.

    Például ennél a készüléknél ott van a kijelző mögé helyezett ujjlenyomat-olvasó, amit még az Apple ígért a piacnak, és lassan, kb csak ő nem készül el vele. Pont itt látható az is, hogy próbálják megoldani a kávátlanítást notch nélkül. És te itt kezdted el hirdetni az igét, hogy az Iphoneok mennyivel jobbak és milyenek a droidos gagyi kínai márkák.

    Egész eddig az innovációkról írtál, de példának mindig csak a dizájnt hozod fel.. Nyilván nehéz lenne nem hasonló laptopokat létrehozni, ha az ember letisztult formát akar. A piacon nagyon sok nem Macbookra hajazó termék is van. De ez még mindig csak a dizájn.

    És azt sem mondta neked senki, legalábbis én biztos nem, hogy az almás vállalat dizájnja rossz lenne, ugyanis szerintem is szépek a termékei. Még a notch is egészen bejött nekem az Iphone-okon.

    Mindennapi használatot tekintve, és nem a bench tesztekre rejszolva a két rendszer teljesen paliban vannak.
    Nincs egy tökéletes válasz arra, hogy melyik telefon vagy laptop a legjobb. Nézőpont kérdése minden. És szerintem ezzel le is lehet zárni ezt a témát.

Új hozzászólás Aktív témák