Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PioDVD

    senior tag

    válasz Cyborg #214 üzenetére

    Mástól is olvastam ezt. Az biztos, hogy Huawei app a leegfrissebb, gugli app a legfrissebb, Huawei service feltéve, 2 app párosítva. Azért is gyanús, mert mint írtam, a Huawei app nem is ígéri, hogy átadja a pulzust. Itt lehetne választani a MyFitnessPal alkalmazást is, ha arra megyek, ott már csak 3 dolgot ír: lépésszám, kalória, alvásadatok. (Gugli fit-nél ezen felül edzés típusa, időtartama, megtett táv is ott van, ezek szerint alkalmazásonként mást ad át.)

    Off, de itt is van szobakerós olvtárs:
    Azon filózok, hogy ok, kalóriát csak becsli, pulzust vagy jól méri, vagy nem, de mi újság a távolsággal? Elvileg annak pontosnak kellene lennie, de... A nehézség állítással azt szimuláljuk, mintha váltanánk a bicón. Ezzel nyilván változik az 1 pedálfordulattal megtett út. Ezt a drága, menüből állítható fokozatú szobakerók még csak-csak tudják kalkulálni, de ahol mechanikusan (egy gombot elforgatva) állítható a nehézség, ott a kompjuternek lövése nincs, hova tekertem, így ez a mérés sem pontosabb, mint a kalória. Jól gondolom, vagy valahol hiba van a gondolatmenetben?

Új hozzászólás Aktív témák