Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stonerice

    őstag

    válasz Stonerice #9573 üzenetére

    Az 50-es rom úgy átállt Kyvstar hálózatra mint a huzat ;] . Sejtettem hogy átfog mert dobálta is a térerőt rendesen (3G előnyben) módban. Adat roaming kilőve, és az R betű mégis befigyelt az értesítési sávon.
    Szerencse hogy wifi be volt kapcsolva. 2600ft /MB náluk a roaming :Y (Én azt hittem az ukrán fizetőeszköz romlik.) ;]

    Azt a romot még nem találták fel erre a telefonra ami engem is kielégítene a mindennapokba. :O

    Kár hogy mindnél le kell mondanom valamilyen funkcióról.

    Miui 5 - ratyi a térerőkezelésben de van jó felbontású előlapi kamera, viszont a laucher is újraindulgat.

    Miui 6 - Itt nincs meg a 1,6Mp -s előlapikamera. Térerőkezelés szerintem a legjobb. Jelzőfény LED re lehetne több beállítási lehetőség.

    CM12 - elfogadható térerőkezelés, wifi- érzékenység hasonló a miui 6-hoz, viszont az akku 2x-3x jobban merül tétlen állapotban mint a miui 6-nak. Terhelve szerintem egész jól bírja az akku.

    CM12.1 - A wifi talán ennél a legérzékenyebb, térerő kezelés elég ratyi, sms -ek is késnek fél napot.
    E-mail értesítések sem mentek nálam. (resurrection remix rom 5.4.1)

    -Nagyobb alkalmazásokkal nincs tapasztalatom Leszámítva a CM12 R1-et ahol az Asphalt 8 leállt :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

Új hozzászólás Aktív témák