Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makkmarce

    őstag

    válasz Busterftw #634 üzenetére

    "Te hoztal ide minden irrelevans es nem RT-rol szolo hasonlatokat, szoval szemmel lathatoan egyertelmu mindenki szamara, hogy neked nem vilagos."
    Nem érted még mindig az egészet, sajnálatos, és egyben mókás.

    "Nem a marketing mesekben, hanem kezzel foghato es aktualisan jatszhato jatekok szemelyeben. "
    szövegértelmezés? te DXR-es játékokat reklámozol, és annak pontosan mi köze is van az RT-hez ami egy eljárás? csak annyi, hogy DXR-el is megvalósítható, de nem feltétele.

    "Ez a valosag, elotte nem jott ki olyan jatek, ami real time RT-t alkalmazott volna GPU-n."
    te már csak tudod, hisz szerinted az nvidia hazudik

    "Csak hogy nem real time teszi ezt GPU-n"
    miért hazudsz, mikor pont azt mondtam, hogy még GPU se kell hozzá, nem is feltétele, és nincs is összefüggésben hogy mi RT és mi nem, semmi köze hozzá.

    "Miota real time RT-t hasznalo jatek a 1060 kartya?"
    látod ezért nem érdemes neked linkelni semmit se.. betettem az NVIDIA anyagát, ott van benne feketén fehéren, el se olvastad. Bizony, az nvidia megírta a DXR supportot 1060-ra, és ezért fut rajta a DXR-rel használt RT-s bevilágítás. Köszöntelek a valóságban. A DXR csak azért jött létre, hogy összefogja az egészet egy keretbe, tucatjával használtak addig is RT-s megoldásokat, csak így egyszerűbb fejleszteni, és nem kell mindenre külön.

    "Azt mar halkan jegyzem meg, hogy ez a motor leirasa, nem a jateke."
    te jóságos ég... :DD :DDD :))

    "Nekem es mindenki masnak az iparban a real time RT ugyanaz"
    maradjunk annyiban, hogy gőzöd sincs erről az iparról

    ""RTX-s játékok az után jöttek, hogy az nvidia befizette magát pár helyre.
    Addig senki se vesződött vele." - makkmarce"
    mondtam, lemaradt az X

    [ Szerkesztve ]

    okoskodom, tehát vagyok

Új hozzászólás Aktív témák