Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philip1977

    csendes tag

    válasz bwoay #40 üzenetére

    Kedves Lista tagok,

    A hozza szolasotokat olvasgatom mivel lejatszo vasarals elott vagyok. Az uj iHP 3x0 sorozat nekem is felkeltette figyelmemet mivel fotozassal is foglalkozom es egy nagyon jo featurenek tartom, hogy USB Hostingot tamogat.

    bwoay-al teljes mertekben egyet ertek, hogy csupa jo dolgot adnak az MP3 lejatszoval. Ellenben kulfoldi forumokon amiken szinten korbe neztem panaszkodtak arra, hogy a fotok lementesekor 95%-a a kepeknek megsemmisult. Az biztos hogy idegbajt kapnek hogy a keszitett kepek nagyresze lementhetetlen lenne azutan mikor biztonsagban erzem / gondolom.... A fajo pontom az, hogy a Canonokkal allitolag semmi nemu egyuttmukodest nem tanusit!

    A masik dolog meg ami szorosan ehhez a featurehaz tartozik, hogy a szines kijelzot joggal erzem, hogy lehetne arra hasznalni, hogy a HD-n tarolt kepeket at lehessen browsolni. A JPEG pedig ne csak 1 MB korlattal lehessen megnezni. Egy 6 MPixeles gep hol csinal 1 Mega alatti kepeket??? Ez tipikusan az, hogy adunk valamit, de az majdnem egyenlo a semmivel.

    Osszefoglalva ezt nyugodtan kihagyhattak volna a lehetosegek kozul...

    Ezek utan meg mindig tanastalanul allok hogy mit is vegyek. Mar a kep lementesrol lemondtam, hogy tudja a lejatszo. Igy a iHP140 es lesz valoszinuleg :(

    Valakinek lenne esetleg valami alternativ javaslata? Amiben talan mukodik egy CF kartya olvaso is kep archivalasra esetleg? Valamint fontos a hosszu uzemido is mivel eleg gyakran utazom 8-12 orakat autoval...

    Elore is koszi a segitsegeteket.

    Peter

    Philip

  • philip1977

    csendes tag

    válasz bwoay #42 üzenetére

    :) Koszi szepen a gyors valaszt. Ugy erzem, hogy teljesen egyet ertunk! Marad az iHP 140-es kizarasos alapon. Teljesen jonak tunik reszemre. Mindehol dicserik, driver nelkul felismeri allitolag az oprendszer. Legfeljebb a kepek lementesere majd hurcibalok egy laptopot magammal:(

    Egyebkent valami mas lejatszot tudnal meg ajanlani? Creative kilove (Touch szeria) mivel elegge MS-os jelleget olt... Azzal meg nem szimpatizalok egyaltalan! Archos termekek?

    Udv

    Peter

    Philip

  • philip1977

    csendes tag

    válasz Tangerine #44 üzenetére

    En is ezt a tipust neztem ki meg alternativanak. Mindenkeppen varok, meg talan 1 honapot is. A gep egyebkent Canon EOS 300D amivel nem nehez 3-4 Megas JPEG kepeket sem csinalni.

    Varom tapasztalatodat.

    Peter

    Philip

  • philip1977

    csendes tag

    válasz Tangerine #46 üzenetére

    Koszonom szepen a segitseget mindenkinek. Ugy nez ki, hogy vegelegesre megszuletett a dontes. iRiver 140 lesz a befuto.

    A dontest elosegito indokok a kovetkezok voltak:
    - hang osszehasonlitas szerint 8.x ponttal elso helyezet az iPod es a tobbiek elott. Ebben a tesztben a iPod 8.x-2 pontot kapott az Archos pedig 6.4-et ha jol emlexem
    - iRiverhez nem kell drivert telepiteni a gephez hogy felismerje. Tobbinel nem olvastam ilyet.
    - az akku uzemideje is nagyon jonak mondhato a mezonyben! Igaz sajnos nem cserelheto, mert beepitett... :(

    Viszont meg lenne kerdesem ezekkel kapcsolatban. Amit nem talaltam sehol az az hogy ezekben milyen winyok vannak? Csereje hogyan lehetseges esetleg kesobb??

    Udv

    Philip

    Philip

Új hozzászólás Aktív témák