Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • andorpapa

    őstag

    Na ja. De ennyi zsetonnal a zsebben a kis n még csodákat fog tenni. Szép kis világ: a Microsoftot fikázza mindenki, az nVidia-t meg mindenki szereti, pedig ugyanolyan disznó módszerekkel ügyködik és felfalja az egész piacot. Na de mindegy. Én a Microsoftot is szeretem! :)

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

  • andorpapa

    őstag

    válasz danteshell #6 üzenetére

    Attól függ. Másikról még nem hallottam. Ha igénytelen, csúnya, de tele van ötlettel és van hozzá egy folyamatosan frissülő 1 GByte méretű Letöltő site, valamint egy Cooler nevű hűtéstechnikai rovat, akkor nálam jártál.

    A címet nem merem ideírni, mert a sok HTML guru még lefikázna, de én szeretem csinálni, és pont az amatőr fíling teszi emberivé. Huhh, ez milyen szép szöveg volt! :DD

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

  • andorpapa

    őstag

    válasz tomika #9 üzenetére

    Az Audigy-t azért nem lenne szabad lefikázni. Például az, hogy még Firewire is van rajta, nos ez elgondolkodtató. Aki olvasott már róla teszteket, az tudja, hogy az eddigi legjobb Soundblaster, és igazán magasra teszi a mércét, főleg ezen az áron.

    Apropó árak. Az Audigy, akárcsak a Live!, több kiszerelésben kapható, és itt is a Platinum a legdrágább (ha jól tudom). Ehhez jár pl. egy 5.25"-os egység, dugig minden földi jóval, meg még sok szupi cucc.

    Kicsi régiek az árak, de talán aktuálisak.
    Audigy Player OEM - nettó 18 rugó
    Audigy MP3 Retail - 25 rugó
    Audigy Platinum - 50 rugó

    Előre megkérek mindenkit, hogy ne kezdjen el itt a saját áraival menőzni, ez csak tájékoztató jellegű, valószínűleg minden városban és minden boltban más áron kaphatók.

    Ja, és a honlapom címe? Nem merem leírni. Ez olyan félelmetes dolog lenne, mint ha tanúskodnék a magyar igazságszolgáltatás védelme alatt. Nem egy életbiztosítás, az biztos. Ha kíváncsi vagy rá, nézd meg a nevemre kattintva.

    COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Aktív témák