Hirdetés

Aktív témák

  • Padree

    senior tag

    Wördözni téleg untig elég a 64bit is, deezek azér vannak hogy megvegyék, majd mikor Pistikéék pár nap múlva rájönnek hogy szaggat a Doom3 akkor visszaviszik, szarérhúgyér beszámíttyák és megvesznek hejette egy normálisat (jóestebe). Magyarul 1 hejett két videókártyát kell megvegyenek, a gyártónak is jó a boltnakis, csak Pistikééknek nem - ez lopás, csalás vagy valami ijesmi, büntetni kéne.

    Múlthéten raktam össze egy konfigot, kissrácnak kellet de rögtön-azonnal, bementünk ez egyik békéscsabai szakboltba, nekik vannak a legkorrektebb áraik általában. Egy jó kis low-end gépet akartam összedobni, játékra kellett természetesen. gondoltam egy sima de 128bites 9550 Radeon jó lesz. Igenám de a boltban csak 64biteset árultak, az eladó mikor rákérdeztem azthazudta hogy 9550esből nemis gyártanak 128bitest (hadnemongyam nekem ojanom van), képbetettem hogy ennyire azért nemkellene, utánna már korrekt volt. Kénytelen kelletlen megvettük a 64bitest, rögtön kellett a gép, és már nem volt idő átmenni más boltokba - nemrajtam múlt, más, értelmes kártyájuk meg nem volt ebben a kategóriában.

    [Szerkesztve]

    "I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

Aktív témák