Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) t72killer

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Hm, eddig se azért nyírtak ki starcraftban, mert nem volt ilyenem:))

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#2) LordVader80 válasza t72killer (#1) üzenetére

LordVader80
(senior tag)

ÉN is végigvittem a mariot enélkül :DD

May The Force Be With You!

(#3) Fáraó

Fáraó
(őstag)

Nem nagyon hiszek az ilyen cuccokban... Bár volt egy leárazás, ahol 5k-ért vettem egy új Microsoft Strategic Commander-t. Egy-két játékban király volt -pl. Diablo II. Lehet elő kellen vennem...

VIGYORRRGAZMUS..... "Igen Főnök! Mindjárt kész! Az UML már megvan, csak implementálni kell..."

(#4) Retekegér válasza Fáraó (#3) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Minden megszokás kérdése. Én pl. nehezen tudnám használni billentyűzet+egér kombó helyett/mellett...

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#5) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Kék világítás minek az ember keze alá? ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#6) REDeath válasza t72killer (#1) üzenetére

REDeath
(őstag)

gondolom egyértelmű hogy ez fps játékokra van kitalálva...

nekem bejön, mármint jobban tetszik mint a zboard féle, meg a többi hasonló cucc.
ettől függetlenül az a véleményem, hogy rendes billentyűzettel is kifogástalanul lehet játszani:)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#7) X@b3e

X@b3e
(addikt)

Jópofa, de marhadrága.. Nem sokkal többért már van Logitech G11 :Y

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#8) Zolaash

Zolaash
(aktív tag)

Akár még jó is lehet. Nálam még mindig ez a nyerő: [link] :C
Kényelmes, sokoldalú, satöbbi.

Nem öregszem. Szintet lépek!

(#9) deter válasza Zolaash (#8) üzenetére

deter
(aktív tag)

Nekem van ilyenem látszik, hogy neked nincs. Kényelmesnek tűnik de valójában nem az. A felhasznált anyagok minásége borzalmas. A gombok túl érzékenyek és instabilak. Szóval én én ezt >>>[link]<<< ajánlanám, nekem jobban bevált. A Revoltec is innen koppintott.

A Zboard Fang-ja sem a legjobb zavaróak hogy oldalt vannak a gombok.

üdv_
deter

(#10) Ste

Ste
(addikt)

pfúúúj

(#11) D.Orion

D.Orion
(veterán)

Hát ez oltári kényelmetlen kiosztás :(
Az előre gomb általában normál bill. esetében a W. Ha átvetítjük akkor itt meg az S-re jön ki. Nah most ki az akinek ez kényelmes? A hátramenet meg Y v. X.
Sztem pocsék próbálkozás.

deter: Hát a te általad linkelt azért jóval értelmesebb kialakítás, de azért ott is vannak használhatatlan helyen lévő gombok. Inkább a Cyber Snipa, mint ez...

[Szerkesztve]

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#12) t72killer válasza REDeath (#6) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Hááát, starcraftban is sokat számít a gyorsaság és a csapatok könnyű kontrollálhatósága. És mivel elég összetett, lehet, hogy bneten fastest speeden játszva billenytűzet-intenzívebb mint 1 FPS...

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#13) Translator

Translator
(tag)

Balkezeseknek miért nincs ilyen? :O

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#14) Ősember válasza Translator (#13) üzenetére

Ősember
(őstag)

cask azt ne mondd, hogy látod értelmét :Y

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#15) eastsider válasza Ősember (#14) üzenetére

eastsider
(nagyúr)

néha jó
pl w helyett vmi mást nyomok FPS-ben de ez nagyomn ritka...

1ébként sztem is a cyper snipa a nyerő ebben a kategban :)

(#16) Allien

Allien
(veterán)

A fikázóknak csak annyit, hogy ''fikázni könnyű, alkottni nehéz''. Végre, nem csak az agyoncsépelt, ósdi billentyűzetet akarják ránksózni, mint gammereknek szánt cucc. Aki fps-t hagyományos billel játszik, elmondom, hogy érezhető a külömbség egy ilyen jellegü cucc javára! Most mindegy a gyártó (majdnem). Persze, most az hülyeség, ha azt mondom, hogy gyorsabb leszel ezzel, mert ez ebben a formában nem igaz. De, az tuti, hogy kénylemesebb, mint a hagyományos bill. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Pentax K-5 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#17) REDeath válasza t72killer (#12) üzenetére

REDeath
(őstag)

én is játszodtam/játszok stratégiákkal, és valóban elégé pörögnek a gombok ott is ha élesben nyomod. csakhogy stratégiákba én megszoktam, hogy a betűket is használom, ezen meg nincsenek betűk... (pl. blizzard játékokban minden opciónak van egy megfelelő gomb bár ezt neked nem kell mondani:) ) de én tök jól elvagyok a sima billen a számokkal is.

ja és nem mondtam egy szóval se, hogy nem jó stratégiákra:) azt írtam, hogy nem arra tervezték :) (és tervezik a hasonlóakat ezután is) a cybersnipa szvsz a nevével is elárulja milyen térre szánták:)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#18) waverider válasza Retekegér (#4) üzenetére

waverider
(senior tag)

valahogy én is így vagyok ezzel, mivel nem egyforma ügyességgel bírnak a kezeim - mea culpa: már állítólag erre is van képzés ;) - nem bizti, hogy tudnám kezelni a balommal.

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#19) Zolaash válasza deter (#9) üzenetére

Zolaash
(aktív tag)

Tényleg? Onnan látszik? Érdekes... VAN claw a bill mellett. Nekem bejött, nem is kicsit. Olyannyira, hogy egyet nyúzok, egy pedig a szekrényben pihen tartalékként. A cimboráim is csípték. Ergo attól hogy neked nem jön be, nem jelenti azt, hogy másnak se. [link]

Nem öregszem. Szintet lépek!

(#20) D.Orion válasza Allien (#16) üzenetére

D.Orion
(veterán)

Hát ha meg tudod szokni ezt akkor hajrá. Én 6éve hagyományos billentyűzeten nyomom az fps-t. Ezzel tuti görcsbeállna a kezem. Egy Zboard-ot én is elfogadnék, de nem ezt...

Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp Dö Döp Döp Döp Dödödöpdöpdöp

(#21) nap

nap
(őstag)

Nekem meg a wasd-ra nem all ra a kezem, ergo egy ilyen kutyu jol jonne neha.
Kar, hogy annyira ritkan jatszok ilyenekkel, hogy nem eri meg az arat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.