Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nobody123

    csendes tag

    Azontúl kiskereskedőként a meghirdetett pontgyűjtő oldalukon hiába regisztrálsz, az aktíváló e-mail nem jön meg már fél napja.
    Lehet a ''koreai vagy-e'' boxot ki kellett volna jelölni?
    Na mindegy.
    Kiskereskedői tapasztalatok, ezért vegyétek figyelembe, hogy mi a pult másik oldalán állunk:
    A Samsung termékek általánosságban kelendőek, sokan keresik őket, bár mindent megteszünk, hogy lebeszéljük a kuncsaftot a Samsung HDD-ről.
    Párszor pórul jártunk vele, meg aztán emléxünk még a 120MB-s Samsung HDD-re, ami egyszerűen pocsék volt.
    A monitorok (CRT és TFT) szerintem rendben vannak, a konkurrens márkáktól (pölö LG) sokkal jobbak. Például 15'' LCD-ből eddig 2 darab hibásodott meg
    (tápegység) az eladott több mint 100 példányból.
    Optikai meghajtók kellemesek, nagyon jó ár/teljesítmény viszony, DVD íróikat nem ismerem, ott inkább a bevált NEC-t ajánljuk.
    Billentyűzeteikkel megvagyok elégedve, bár Ramirisben most hiánycikk az SDR2500, csak csuklóvédős van, szerintem ez volt a legjobb billentyűzet ebben a kategóriában.
    Asszem az FDD maradt ki az általunk forgalmazott cuccaikból. FDD-ből még gari idő alatt tönkrement nem volt.


  • nobody123

    csendes tag

    válasz LordX #11 üzenetére

    Nézd, ez nehéz ügy, mert ugye kétféle vevő van:
    1., ''-Kérek 1 db. Samsung 120GB-s HDD-t.''
    Itt nincs mit tenni, ő kérte, biztos tudja miért, vigye. De az is lehet, hogy vesz egy másik Samsung terméket, és azért kér Samsung HDD-t. Hogy ''egyforma'' legyen...:)
    2., ''-Szeretnék venni egy 120GB-s HDD-t. Mit ajánlsz?''
    Itt már ellehet téríteni a kuncsaftot más irányba.

    Hogy melyik a jobb??????? Ki tudja. Szerintem abszolút nem csak a HDD-től függ, bár sokan ezt kétlik. Engem kereskedőként olyan szinten nem érdekel, kinek melyik a jobb, melyik gyorsabb.
    Olyan szinten érdekel, hogy ha valamit ajánlok, akkor az lehetőleg fél évet bírjon ki hiba nélkül, ne rám kenjék, hogy ''Te mondtad ez jó...''

  • nobody123

    csendes tag

    válasz LordX #15 üzenetére

    Ez így igazságos :)
    A gari oldalon viszont ott áll, hogy számtalan olyan nker van, ahol veszik a ''nem garis'' hibás hdd-t. Gondolom ők nem annyi garit kapnak rá, amennyit a kiskeres és a végfelhasználó.
    Jól kitárgyaltuk.

Aktív témák