Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Keitaro

    addikt

    válasz zsoltee10 #5 üzenetére

    Azért ne temessük az Infieneont. Nagyon jó kis ramjai vannak, és bár régi emlék, de a Siemens áll mögötte, és ott van pénz... ha akarják, akkor fent tartják. Videokarikon én is mindig a jó kis Hynix vagy Hyunadi ramokat szerettem. Emlékszem a V3 korszakban milyen szépen lehetett őket húzni, mindenki tuningolt ezerrel, tiszta kis kánaán volt. Hynixot és Infineont én is jobban szeretem mint a Samsungot. Samsung nagyon nagy cég, és sok téren egy stabil márka de akkor is...

  • Male

    nagyúr

    válasz zsoltee10 #5 üzenetére

    A büntetővám arra is vonatkozik, ha a videokártyára ráépítve van a Hynix RAM? Gondolom nem (az elég bonyolult lenne), ugyhogy valószínüleg Taiwanban rárakják a kártyára a Hynix ramokat, és úgy hozzák be, így nincsen pluszköltség.

    Nekem nincsenek ennyire jó tapasztalataim a Hynix-al: az előző kártyámon 6 ns-os Hynix RAM volt (MX400), és csak 172 MHz-et bírt (166 az alap), de egy év múlva már 166-on sem volt tökéletes. Ellenben a TNT2-őmön SEC memóriák voltak (ez milyen márka? az első P2-eseken a cache volt SEC), 7ns-osak, és 200 MHz-en stabilak voltak! (tovább már a program nem tudta tolni, nem tudom, hogy mennyit vitt volna maximum).

    Hogy kieygensúlyozottab legyen: kompatibilitással viszont nem volt gondom a Hynix-al, mert a régi gépemben tökéletesen megvan egy Samsung, egy MTec, egy Texas és egy Hynix RAM (két 32, egy 64 és egy 128 MB-os van együtt, ráadásul ezek közül egy PC66-os, egy PC100-as és kettő PC133-as SDRAM)

Aktív témák