Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    válasz Versus #5 üzenetére

    Azt azért megjegyezném halkan, hogy egy átlag user nem 1 - 1,5 évig használja a gépét ugy ahogy megvette, hanem 2,5 - 3 évig csere és mindenféle upgared nélkül. Idahaza mindenképpen. De sok más országban is. Sőtt sok cég csak akkor cseréli le a gépeit, ha már valami egyáltalán nem fut rajta. Simán dolgoznak 6-7 éves gépekkel. Ezek megszüntetését akarja az Intel a gyakori cserével és évi váltászt szeretne. De sajna ez nem fog összejönni.
    De ez megint kezda szemétség irányába eltolódni. Megint nyeregben érzik magukat és egy kis szivatást betesznek. Már épp kezdtem gondolkodni milyen irányabn kéne bővitenem. Most már nem gondolkodom. Egyértelműen eldőlt.
    Ismét AMD. Nincs kedvem 1000 fajta Chip -et végig nyálazni, hogy most vajon milyen procikat is támogat. Milyen szorzóval vagy milyen maggal van az a P4.

  • Benőke

    őstag

    válasz Versus #15 üzenetére

    Hát én 3,5 éve vettem az alaplapomat. Azóta csak procit és VGA -t cseréltem. Meg memóriát bővitettem. Bár még egy jó félévig nem is lesz gépcsere. Lehet még egy évig sem. Sőt. Minek?? Hamarabb tök felesleges :-)
    de van bővan olyan ember aki 70 -s alaplapba 10 -e procit rak. Nagyin is sok.

Aktív témák