Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzs3ko

    tag

    Az utóbbi időben az AMD igen csak nehéz helyzetbe került. Gondoljunk csak bele! Az ATI felvásárlásával tartania kell a lépést a videókártyapiacon amit nagyjából meg is tud tenni az alsó és közép kategóriában, de a felső kategória sajnos már nem az ő piaca ennek oka pedig az hogy az R600 késik. Már rég ki kellett volna jönnie ! 8800 GTX már kapható egy ideje, és DX10 es kártyája még nincs is ( nem mintha egyenlőre szükség lenne rá ). A vga mezőnyben nehéz helyzete van, meglátásom szerinte egy ideje felturbózot régi technológia áll de mivel is szemben ? nemsokára itt a 8as széria közép és alsókategóriája DX10 támogatással ( R600 még sehol) ami azt eredményezi ha amd nem kapkod nem csak a felső mezőnyből fog hiányozni ...... :(

    A procik terén szintén nem mondható szernecsésenk hiszen az INTEL core 2 duo procija teljesítmény néha ár/teljesítmény alapján is megveri! AMD nem tehet mást mint hogy jóval olcsóbban adja a saját termékét hogy versenyképes maradjon .
    De meddig ? De mennyivel ? Ki tudja vajon meddig tudja ezt megtenni ? .... De biztos hogy nem tesz jót neki ! ( Tudom most sokan mondjátok majd hogy AMD egy nagy cég de intelhez képest azért nem olyan nagy )
    Nem is beszélve azokról a júzerekről akik nemrég fektetek be amd prociba és most már eladni sem tudják olyan értéktelen és ezt látván nem biztos hogy megint AMD-t választanak !
    Ahoz hogy helyt álljon nagyon rövid időn belülbelül nagyon nagyott kell hogy durrantson valami ütőssel kell előállnia....

    Bocs egy kicsit elragadtattam lehet túl ború látó vagyok

Új hozzászólás Aktív témák