Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FaBatka

    aktív tag

    válasz Parci #5 üzenetére

    Parci, veled vagyok!

    Ha hiszed, ha nem velünk ugyanez történt meg. Ugyanígy fogamzásgátló, melynek eredménye egy teljes mélyvénás trombózis a barátnőm bal lábában, csipőtöl végig gyakorlatilag nem volt vérkeringés. Három hétig volt az intenzíven, ahol a hozzáértő orvosok miatt kapott egy kisebb tüdőembóliát is. Azóta(kb 4 éve) folyamatos gyógyszert kell szednie az életben maradáshoz. Minden műtét, minden apró kisebb sérülés hatalmas veszéyt rejt magában.

    Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

  • Dr_Watson

    tag

    válasz Parci #5 üzenetére

    Ezt nem tudom szó nélkül hagyni én sem. Évekkel ezelőtt amikor a barátnőmmel találkoztam és felmerült a fogamzásgátlás kérdése, akkor a gyógyszert leszavaztam/leszavaztuk. Ez okozott néhány kellemetlen pillanatot az életünkben, de azt hiszem jól döntöttünk. Örülök, hogy ''tiszta'' a szervezete és ha pár év múlva babát szeretnénk, akkor nem kell attól rettegnünk, hogy vajhhh a baba egészséges lesz-é avagy sem.

    Azt hiszem gáz, nagyon-nagyon gáz, hogy az orvosok egyszerűen, könnyen felírják a tablettákat és a környezetemben akad olyan példa is, ahol anya a lányának, lány az anyának az orvosnál feliratja a tuti szert. Nem játék és nem vicc ez és ha lehet akkor tenni kell ellene.

    Parci: sok erőt és kitartást, jóra KELL fordulnia a dolgoknak. Ha tudok bármiben, szívesen segítek/segítünk.

    Üdv:

    Dr. Watson

Új hozzászólás Aktív témák